Премини към съдържание

Моят Evolution VIII


Препоръчано мнение

Е*ахти бруталията брат леко ти завиждам чак, аз ако имах такава кола щях да си удрям г*за в тавана от радост!!! Много е яка, а вървежа съм сигурен, че ще ме впечетли много повече!!! :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам я от 1 седмица и съм много доволен. Количката вози хубаво стой перфектно на пътя и набира много добре е това е защото е леко пипана. Преди това карах Nissan 350z и не стой както тази на пътя тази има по добре поведение Nissan-а ако нямаше тракшън контрол щеше да е сфит като консервна кутия

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е все пак 350z е нещо като Луксозно-спортна кола! Радвам се че все още има хора които избират колите заради техническите им характеристики, а не защото имат поставки за чаши, подлакътници и т.н. :icon_thumbup: Аз като си взех мойта първата ми работа беше да и хвърля климатика! :D

Редактирано от Doomwisher
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано и Nissan-a много ми харесваше като спортен автомобил има си достатачно спортен дух нали е като Mercedes S-Class. Пак ти дига адреналина когато му спреш тракшън контрола, но тази по всяко едно време ти дига адренали просто контрола е по лесен на 4х4 от колкото на задна ос и другото което ми харесва в нея е че има изразена спортна линия и има типичен вид като градски седен. Много е добра количката всичко е 6 точки вървени, завиване и возене. Наистина много са се постарали да я направят перфетния спортен автомобил.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е все пак 350z е нещо като Луксозно-спортна кола! Радвам се че все още има хора които избират колите заради техническите им характеристики, а не защото имат поставки за чаши, подлакътници и т.н. :icon_thumbup: Аз като си взех мойта първата ми работа беше да и хвърля климатика! :D

 

 

А не климата не я махам даже утре трябва да ида я напълня с фреон за другия сезон вече и трябва малко да си натегна ръчната спирачка

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще присъстваш ли на 17-18ти септември на фестивала на писта Калояново?

http://www.jcf2011.com/

Редактирано от Doomwisher
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да аз и без друго ще съм от 14 в Пловдив че почваме училище и ни искат на 18 да сме в уневерситета

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Засякох извън града гори 8.7 а градски цикъл дава 15.3 но моето лично гори малко повече, а лошото е че каквто засмучи помпата не го връща

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В любимият ми червен цвят!!!Супер е колицата!!!!Честита придобивка!!!! :)

Редактирано от S.Iliev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много, наистина червения и белия цвят я отварят най много. Скоро смятам да и направя леки модификация да сменя задната броня с такава като на Evo MR с дифузера от зад и отпред да сложа лип, а отстрани леки карбонови прегчета.

Редактирано от JDM_Style
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да аз и без друго ще съм от 14 в Пловдив че почваме училище и ни искат на 18 да сме в уневерситета

 

Колега, гледам че ще идваш по пловдивско. Ако не дойдеш на някоя национална среща, поне мини на някоя местна, че ми е кеф да видя самолетчето ти :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, гледам че ще идваш по пловдивско. Ако не дойдеш на някоя национална среща, поне мини на някоя местна, че ми е кеф да видя самолетчето ти :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

 

 

Аз съм студент в Пловдив и почвам от 18-ти тъй че ще съм в Пловдив до Май месец ще присъствам на някоя регионална сигурно

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще дойда специално до Пловдив,та да го видя тоз Еволюшън на живо,па ако си и изпрося кръгче(да не е с пергела,само http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif)....щастието ми ще е пълно!

Харесва ми колата!Браво!http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_clap.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Даже и по 1 водка може да пием вечера ако останеш

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Даже и по 1 водка може да пием вечера ако останеш

[/qu

 

 

 

...........те точно па за това нямаш,ама никакви грижи......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма аз на 2 водки по добре карам хаха шегувам се аз изобще не опотребявам алкохол

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво колега,

искрено ти завиждам за колицата, невероятно съчетание на цвят марка модел... нямам думи просто.

Пожелавам ти дълги безаварийни километри.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...