Премини към съдържание

газова уредба


kosti4.k

Препоръчано мнение

Здравейте,имам мицубиши каризма 1,9 90к.,96г.Каква газова уредба може да се сложи,обикновенна или газов инжекцион

Може и двете зави си от това колко си склонен да дадеш ...........

Прочети тук http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=892&st=0

:rulez:

ПП Аз ти препоръчвам обикновена газова :icon_thumbup, но ако имаш пори за инжекцион пак няма да сбъркаш.

 

Ако става дума за 1.6 4G92 :icon_hmm:

Редактирано от lancer4x4
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не рискувай с обикновена газова.

 

Ако ти тежи кракът има голям шанс да гръмне.

 

Сложи инжекцион.

 

Намират се и втора ръка ако не ти се дават пари за нов.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги

 

Аз имам същата Каризма 1,6 96 с двигател 4G92 и съм с обикновена газова уредба. Така си купих колата.

Нямам проблеми със газта да наистина случвало ми се е да гърми но тогава колата имаше проблеми. След това само трябваше да сменя една пластмаса която уплътнява след въздушния филтър.

 

Колата е на 330,000 Км и да чукам на дърво това ми е бил единствения проблем.

 

Ти си решавай

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги

 

Аз имам същата Каризма 1,6 96 с двигател 4G92 и съм с обикновена газова уредба. Така си купих колата.

Нямам проблеми със газта да наистина случвало ми се е да гърми но тогава колата имаше проблеми. След това само трябваше да сменя една пластмаса която уплътнява след въздушния филтър.

 

Колата е на 330,000 Км и да чукам на дърво това ми е бил единствения проблем.

 

Ти си решавай

Ето това според мен доказва, че не е задължително щом е агу да е Газов инжекцион :good:

А за гърмежите не се притесняваните има детонациони клапи http://www.autogasbg.com/uploads/shop/20090810170723.jpg:yes3: и при теб се е скъсала гумата на клапата.

Но да не забравя ме че и Газов инжекцион има своите +(динамика и разход) и - (като по висока начална цена)

Редактирано от lancer4x4
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,притесняваме по-вече това ,че един майстор ми каза при гърмеж възможно е да замине дебитомера,затова да не рискувам с обикновенна ГУ

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз купих колата с обикновена газова, но я изхвърлих след няколко "гърмежа" , за щастие без последици, и сложих ГИ......

а както е писал и по-горе колегата, динамиката с ГУ и ГИ е съвсем различна.... инвестицията за ГИ си заслужава на 100 %

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, търся АГУ за инжекцион втора употреба. Ако е възможно с бутилка за резервната гума !!! Двигателя ми е като на колегата 1.6 16V 90 магарета .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...