Премини към съдържание

Изгнили Вежди помогнете


Fosil

Препоръчано мнение

Добър ден колеги.От няколко месеца съм горд със моето мицубиши комби 98г 2-5 мотор.Сложих газов инжекцион БРЦ ще кача снимки за добрата работа на мой приятел дано да съм полезен.Проблема ми е издирвам задните вежди.Във форума прочетох темите свързани с тях и прикачените линкове.Но посочените магазини нямат или след 6 месеца а зимата идва.Ако може някой да ми помогне ще бъда благодарен.Сега си поръчах демпферна шайба след няколко дни ще пристигне цена 290лв ще кажа отзиви.Това за сега :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добър ден колеги.От няколко месеца съм горд със моето мицубиши комби 98г 2-5 мотор.Сложих газов инжекцион БРЦ ще кача снимки за добрата работа на мой приятел дано да съм полезен.Проблема ми е издирвам задните вежди.Във форума прочетох темите свързани с тях и прикачените линкове.Но посочените магазини нямат или след 6 месеца а зимата идва.Ако може някой да ми помогне ще бъда благодарен.Сега си поръчах демпферна шайба след няколко дни ще пристигне цена 290лв ще кажа отзиви.Това за сега :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

 

Първо честито и много безаварийни километри с галанта.

По въпроса за веждите защо не се посъветваш първо с майстора който ще ти ги прави? На мен наскоро ми се наложи да правя едната вежда, а майстора не пожела да му купувам вежди, и да ти кажа не стана по лоша от оригиналната а и като цена ми взе същото.

П.С.

Ти си решаваш аз само давам акъл.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Проблема ми е издирвам задните вежди.Във форума прочетох темите свързани с тях и прикачените линкове.Но посочените магазини нямат или след 6 месеца а зимата идва.Ако може някой да ми помогне ще бъда благодарен. :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Тук звъня ли? http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/link.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно ..:) Точно те чакат доставка след 6 месеца .
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А верно защо нови вежди? Защо не поговорите с някой майстор.

Мен задните ми изряза изгнилото, завари ми нов метал, напълни с кит, напълни с едно против ръжда, боядиса лакира и сега е като нова всичко - 80лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да колега няма да съм се обадил след 2 месеца...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също ще сменям,има в Интеркар обаждах се да питам.

[/quoteБлагодаря колега :icon_thumbup: имаше поръчах.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А верно защо нови вежди? Защо не поговорите с някой майстор.

Мен задните ми изряза изгнилото, завари ми нов метал, напълни с кит, напълни с едно против ръжда, боядиса лакира и сега е като нова всичко - 80лв.

Говорих доста е набъбнала дясната няма как да стане и лявата е изгнила.Майстора каза ще ги оправи и след 6 месеца пак ще избие..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какви пари им искат там?

 

190 лв. от Интеркар Пловдив ми излязоха с доставка до Чирпан.(Незнаех,че имат офис в плд.,по-късно открих в саита тази информация :) )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да колега и аз после видях че има офис и във Бургас.Но вече дадох 237лв.Седят за сега в хола :) чакам сега демпферна шайба от англия и ще сменям задни накладки приоритет са ми.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...