Премини към съдържание

Мнение за Митсубиши Галант 2.4 от Сащ


Препоръчано мнение

Колеги, моля ви дайте мнение за Митсубиши Галант 2.4 от Сащ.

 

http://nfs.mobile.bg...0075&f1=details

 

Тази тема каква е?

Питаш, продаваш или просто искаш да клика народа към cars.bg ..."оркска" работа ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

американските галанти са ми грозни и отвън и отвътре, европейските са 100 пъти по-красиви, а и цената на тази не ми се вижда привлекателна, да не кажа, че е и неадекватна на пазара!

 

Ако мислиш да я купуваш, моят съвет е недей. Ако искаш да я продаваш цената е силно завишена.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На тази цена няма да го продадеш, дори и да е от най-последните 2004г. А иначе е абсолютно различна кола в сравнение с европейския си събрат. Единственото общо са емблемите и добрият двигател на :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, моля ви дайте мнение за Митсубиши Галант 2.4 от Сащ.

 

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11310127727110075&f1=details

 

Амии...

дръвце абсолютно. И още нещо или бая горница си слагаш или си се набутал яко тоя галант на тая (че и по-ниска) цена няма продаване. Иначе добре си се сетил да си рекламираш обявата браво...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На тази цена няма да го продадеш, дори и да е от най-последните 2004г. А иначе е абсолютно различна кола в сравнение с европейския си събрат. Единственото общо са емблемите и добрият двигател на :mitsu-smiley:

Двигателя дали е на Митсубиши, или е някаква американска разработка? Пък и за тази кола се дължи мито и ДДС...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Двигателя дали е на Митсубиши, или е някаква американска разработка? Пък и за тази кола се дължи мито и ДДС...

 

Малката кубатура /2,4/ е с 4G64 на :mitsu-smiley: Ама те по принцип американците си харесват "малките" японски двигатели. Виж ако е осмак или дванайсетак, то със сигурност е американски.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малката кубатура /2,4/ е с 4G64 на :mitsu-smiley: Ама те по принцип американците си харесват "малките" японски двигатели. Виж ако е осмак или дванайсетак, то със сигурност е американски.

 

Да, така е. Двигателя е 4G64

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пък и за тази кола се дължи мито и ДДС...

Написал е, че са платени. В обявата.

 

Цената не е актуализирал само ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здравей колега,

американските галанти са ми грозни и отвън и отвътре, европейските са 100 пъти по-красиви, а и цената на тази не ми се вижда привлекателна, да не кажа, че е и неадекватна на пазара!

 

Ако мислиш да я купуваш, моят съвет е недей. Ако искаш да я продаваш цената е силно завишена.

Благодаря много за обективното мнение!

Чувал съм легенди за американските галанти, за добрата им сигурност, возия и добри двигатели. За окачването и ламарините не знам как стоят нещата. Кое според теб е истина и кое не? Ще ти бъда благодарен за мнение.

Иначе колата съм я купил от щатите с цел продажба тук. На място не съм я карал.

Редактирано от niklink
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Цената на колата е актуализирана!

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11310127727110075&f1=details

Благодаря на всички отзовали се за мнение!

Редактирано от niklink
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Цената на колата е актуализирана!

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11310127727110075&f1=details

Благодаря на всички отзовали се за мнение!

Наистина ще ти е нужен късмет да го продадеш.Пожелавам ти го :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Наистина ще ти е нужен късмет да го продадеш.Пожелавам ти го :)

И аз мисля, че цената още има да се актуализира. И колкото по-рано, толкова

по-добре.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...