Премини към съдържание

"Патерица" за Галанта


Препоръчано мнение

Тези дни се каня да слагам ГИ с бутилка на мястото на рез. гумата и се чудя каква патеричка да търся, има ли такава която ще ми свърши работа без да опира. Важното е да става от зад пък ще въртя гуми ако пукна предна. Ако някой продава да ми пише ЛС.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тези дни се каня да слагам ГИ с бутилка на мястото на рез. гумата и се чудя каква патеричка да търся, има ли такава която ще ми свърши работа без да опира. Важното е да става от зад пък ще въртя гуми ако пукна предна. Ако някой продава да ми пише ЛС.

 

защо не си вземеш два спрея , от тия с пяна ..казван че заместват резервата пък и има коли който заводско излизат без резервна с флакон . поздрави :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами ще ми се да е гума с джанта но в краен случай може и спрей, предложете някой свестен комплект.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам спрей, изпадна отнякъде и го търкалям в багажника, но не бих го използвал /имам си резервна гума/.

Хора препатили са ми казвали, че ефектът е крайно съмнителен, а щуцерът за помпане на гуми се прецаква и трябва да се смени, когато отидеш на "вулканизатор".

Дано не ми се налага да го разбера от личен опит :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако уцелиш някоя дупка и си срежеш гумата - в Каварна примерно, нито пяната ще те спаси, нито някой авер..... :)

В БГ резервната гума е задължителна, според мен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако уцелиш някоя дупка и си срежеш гумата - в Каварна примерно, нито пяната ще те спаси, нито някой авер..... :)

В БГ резервната гума е задължителна, според мен.

 

е да прави сте аз не съм казал че е най доброто решение просто го дадох като идея аз лично си имам резервна но бих си взел един така да пробвам :D пък и да чукам на дърво през последните 3 години съм пукал гума 2 пъти , :P:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Тези дни се каня да слагам ГИ с бутилка на мястото на рез. гумата и се чудя каква патеричка да търся, има ли такава която ще ми свърши работа без да опира. Важното е да става от зад пък ще въртя гуми ако пукна предна. Ако някой продава да ми пише ЛС.

колега кажи каде ще слагаш ГИ ,че и аз имам интерес.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дадоха ми оферта от Ренцо ланди 1100/1200 лв. А в Карлово на старгас ми искат 950лв. , като бутилката за резевната гума се доплаща 50 лв

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ванка, аз сложих при един некадърник в Пловдив и само проблеми, явно не беше в час изобщо и само проблеми имах, за малко да се стигне до саморазправа... В крайна сметка му я закарах и си я свали, в момента и аз търся къде и каква да сложа но не бързам много, че веднъж вече се опарих от некадърници.

Сервиза за който говоря е в Пловдив на асеновградско шосе Фагу газ с управител Димитър Янаджиев, бягайте далеч от там, майстор е само на приказки с изключитено нагло държание,и надменен некадърник.

При тези от Карлово 2-ма, 3-ма сложиха при тях и за сега не са се оплакали... Уж са читави но и моя "майстор" уж беше читав а се оказа точно обратното.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...