Премини към съдържание

egr клапан


Препоръчано мнение

От долната страна на смукателния колектор е. Ако го разкачиш или затапиш по някакъв начин вероятно ще даде грешка.

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

питам защото днес най- случайно попаднах на едно списание в което бяха описани моите симптоми и те бяха свързани с това EGR! понякога глъхне и има липса на мощност!Ако някой има и снимки доста ще ми помогне.Ще пробвам да го сваля и да го изчисля ако може?!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дизела има. Но не знам за този от профила ли пита. Щот той няма

 

http://www.space-star-club.ru/index.php?showtopic=2247&view=findpost&p=31955

Редактирано от Peter G
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мицката ми е тази от профила и за нея питам ако няма значи добре! Ама значи това придърпване ми е от нещо друго?!!!Ако няма EGR моята това го изключвам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вземи включи едно пътуване до Пловдив при Милен, че така ще се чудиш много дълго..... това не е двигател за кой да е майстор.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има ЕГР на ГДИ-тата които обаче като надежност е изключително здраво направен......Придърпвания и прекъсвания неможе да са от него, просто никога не се разваля. Почистването е крайно ненужна и безсмислена процедура, аз лично никога не съм го правил....и нямам намерение.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

GDI-то е с доста интелигентана електроника.....стига диагностика да говори неговия език. Закача се на диагностика, преглежда се всичко възможно.

Може да прекъсва и глъхне от 100неща.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за изчерпателните отговори!!! А къде в София мога да ида на качествена диагностика?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Послушай колегите , ела в Пловдив при Милен ,ще си спестиш доста главоболия . Милен ще намери решения на проблема ти.Пътуването си струва. :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...