Премини към съдържание

Как да си направя фаровете .....


Препоръчано мнение

Как става номера да си направя спящите очи да се отварят на половина имам еклипс 1г и искам да си ги направя така виждал съм как стои и ми харесват , някой ако знае как става да помогне :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имаш едно копче от лявата страна на волана с което ги дигаш без да светят,след което отвараш капака и зад фаровете трябва да има едни врътки за реголация,почваш да връткаш а те падат нагласяш ги така както искаш и повече не го натискаш това копче

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имаш едно копче от лявата страна на волана с което ги дигаш без да светят,след което отвараш капака и зад фаровете трябва да има едни врътки за реголация,почваш да връткаш а те падат нагласяш ги така както искаш и повече не го натискаш това копче

 

Кире, покри се ти и това си е, айде да те водя на една срещичка пред НИМ София, някоя неделя, като си свободен и ... абе къде ти е Еклипса ?! Глеам караш неква зелена Онда Civic Coupe ??!!! :icon_hmm:

Редактирано от cpurage
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кире, покри се ти и това си е, айде да те водя на една срещичка пред НИМ София, някоя неделя, като си свободен и ... абе къде ти е Еклипса ?! Глеам караш неква зелена Онда Civic Coupe ??!!! :icon_hmm:

Eклипса е много зле, с издухана гарнитура е и искам да му вдигна малко кончетата. Можеш ли да удариш едно рамо, да вземем да намерим някакви хубави части и да ми бъдеш съветник в изграждането на този проект? :)

Редактирано от somalietsa
Колега, моля да пишеш на кирилица!
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кирчо пиши на кирилица, че ще ти изтрият коментарите :) ! Иначе за този проект нямаш проблеми, само че аз не съм човека към който трябва да се обърнеш, а по - точно СуперМЕН-a, щото той ги разбира Eclipse-ите и като цяло трябва да дойдеш на някоя среща и ще видиш че доста от колегите разбират и ще те посъветват, аз единственото нещо което мога да направя е да проверя за готов Кит от ebay с турбина силиконови тръби и т.н. ако има и евентуално да ти ги поръчам, но ся нямам достатъчно време :( иначе с удоволствие !!! :)

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

явно колегата ми е адаш и малко се обърках вече :) кажете как да си направя фаровете , това с дигането ръчно не ме устройва нали се сещате че като си пусна фаровете и си заемат пак същото положение....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

явно колегата ми е адаш и малко се обърках вече :) кажете как да си направя фаровете , това с дигането ръчно не ме устройва нали се сещате че като си пусна фаровете и си заемат пак същото положение....

Не! Ако ги вклюиш от копчето което ти е от лявата страна на волана,ще се наложи ръчно да ги СВАЛИШ надолу,след което като връткаш клуча за пускане на фаровете те само светват не се движат остават в положението в което си ги настроил !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не! Ако ги вклюиш от копчето което ти е от лявата страна на волана,ще се наложи ръчно да ги СВАЛИШ надолу,след което като връткаш клуча за пускане на фаровете те само светват не се движат остават в положението в което си ги настроил !

 

абсолютно никакви копчета няма да буташ и никакви врътки,цялата работа излиза 4,5 лева и десетина минути работа.Вземаш едно копче,най добре от бойлер защото заспива на мястото на онова капаче което е за стотинки пред скоростния лост-струва 2,3 лева,кабел 2 метра и клеми за кабелите,махаш бушона на фаровете и на неговото място слагаш двата кабела с двете мъжки части на клемите,на единия кабел си слагаш и бушона и закачаш на копчето.Когато натиснеш копчето за вдигане и сваляне на фаровете при движението щракаш и другото копче и прекъсваш захранването и си ги наместваш в каквото положение си искаш,след като включиш захранването фаровете си заемат положението.Лошото е че с това копче прекъсваш и зумера за включени светлини и има вероятност да се забравят.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай тоя начин,гледай видеото от 1:09 мин.

:offtopic2: А тези двете работи от кутията на филтъра - silence-нещо си и honey... с каква цел се прави и има ли ефект ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...