Премини към съдържание

Colt, ама кабрио...!?


Препоръчано мнение

Здравейте колеги, от известно време се оглеждам за ново Colt- че. От тършуването ми попаднах на много странен модел, Colt 1.3 от 2000г кабрио( с не изцяло мек таван, разбира се). Та се чудя до колко е рентабилна тази кола за нашите географски ширини? Запознати ли сте с такъв модел?

 

P.S. Имам и няколко снимки на въпросната кола, но са малко големички и не мога да ги кача.

Благодаря предварително.

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Я ми ги прати на скайпа (има го в профила ми) тези снимки, че ми стана много любопитно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

След като няма такъв стоков, при това преправяне и рязане на тавана, не се ли намалява здравината му? При евентуално преобръщане на колата по таван( да не дава Господ)......!?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Намалява се. На мен ми разправяха навремето едни самодейци как си направили кабрио, не помня от каква марка, и като седнали четирима хубавци и колата се скършила.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, този вариянт отпада. Не че съм се залетял точно към този, но ми стана интересно- Colt кабрио.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То кабрио много силно казано... просто една голяма дупка в тавана... Не ми хареса никак тази изцепка...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...