Премини към съдържание

Мнения за Sony Ericsson Vivaz™


Препоръчано мнение

Здравейте, колеги. Изкушавам се да се сдобия с един такъв смартфон. В момента си ползвам нокия н95 която ми служи вярно но мисля че е време за нещо ново. Някой от вас ако ползва този телефон може ли да каже какви са им плюсовете, минусите, какви дефекти дават и евентуално заслужава ли си инвестицията ? :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Зависи за каква цел ти трябва. Работи със същия симбиан като нокиите, което може да го разглеждаш като предимство или недостатък (за мен недостатък). За качество на снимки и клипове може да намериш достатъчно из интернет, както и какви са масовите дефекти ако има такива.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Зависи за каква цел ти трябва. Работи със същия симбиан като нокиите, което може да го разглеждаш като предимство или недостатък (за мен недостатък). За качество на снимки и клипове може да намериш достатъчно из интернет, както и какви са масовите дефекти ако има такива.

 

Гледах из нета но много доволни и още толкоз недоволни има спрямо този модел :icon_doh: . Инак точно заради симбиана съм се насочил към този модел (свикнал съм с тази О.С.).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нямам представа, колко пари струва този телефон, който си си избрал, но аз горещо ти препоръчвам да се сдобиеш с iphone 4, това е бъдещето, аз чакам да ми се скапе телефона и да си взема. Никога не съм харесвал тъч телефони, но този е просто уникален! Предполагам ще изчакам iphone 5 и взимам, просто сегашния ми е в отлично състояние и макар и на 2г е като нов и е грехота да се дават пари за нов телефон. Моя съвет е наистина да намериш някой познат с iphone и просто го разгледай, това е истината, това е бъдещето, този телефон може всичко, а за бързината му просто не коментирам.

Редактирано от Rangel Simov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нямам представа, колко пари струва този телефон, който си си избрал, но аз горещо ти препоръчвам да се сдобиеш с iphone 4, това е бъдещето, аз чакам да ми се скапе телефона и да си взема. Никога не съм харесвал тъч телефони, но този е просто уникален! Предполагам ще изчакам iphone 5 и взимам, просто сегашния ми е в отлично състояние и макар и на 2г е като нов и е грехота да се дават пари за нов телефон. Моя съвет е наистина да намериш някой познат с iphone и просто го разгледай, това е истината, това е бъдещето, този телефон може всичко, а за бързината му просто не коментирам.

 

Още една жертва взе епъл :)

1. за нормални потребители препоръчвам Андроид или бада ос

2. за по-напреднали ХП уеб ос.

3. за маняци Маемо или Мийго

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нямам представа, колко пари струва този телефон, който си си избрал, но аз горещо ти препоръчвам да се сдобиеш с iphone 4, това е бъдещето, аз чакам да ми се скапе телефона и да си взема. Никога не съм харесвал тъч телефони, но този е просто уникален! Предполагам ще изчакам iphone 5 и взимам, просто сегашния ми е в отлично състояние и макар и на 2г е като нов и е грехота да се дават пари за нов телефон. Моя съвет е наистина да намериш някой познат с iphone и просто го разгледай, това е истината, това е бъдещето, този телефон може всичко, а за бързината му просто не коментирам.

 

Аз лично съм продал 3 такива 4'ки и знам за какво иде реч (едно приятелче ги бе домъкнал от англия...) и наистина са чудни апаратури, бях се замислил тогава но 1300 лв за телефон някак не ми звучи оправдано инак наистина са добри спрямо със стария си модел.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм доволен от Блекбъри.

 

Ще хвърля и едно око на техните модели да видим какво предлагат и те. Чувал съм само хубави неща за тях но съм нямал пряк допир до тези машинки. :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо казваш ЖЕРТВА, телефона наистина е страшен, да не говорим, че за никой друг телефон не се разработват толкова много приложения. Всеки има право на избор, моя следващ ще е този :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо казваш ЖЕРТВА, телефона наистина е страшен, да не говорим, че за никой друг телефон не се разработват толкова много приложения. Всеки има право на избор, моя следващ ще е този :)

 

Казах жертва, защото притежателите на този телефон се превръщат в сектатни и почват да убеждават другите, че това е най-добрия телефон на земята. :) Не се обиждай, но за мен това е най-голямата пръчка, но за съжаление с наи-добрата маркетингова стратегия.

В подкрепа на моето изказване ще споделя само един факт: Истински мултитаскинг - не и при Айфон.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...