Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Ами на, продадох си Галанта


masterross

Препоръчано мнение

Здр,

 

Вчера си продадох галанта и сега ми е много криво... :icon_crying:

Но пък от друга страна е време за не6то по-ново :icon_clap:

 

Мисля си за Colt или Carisma

Ама май няма Colt с повече от 113кс след 97г? (освен Colt CZT 1,5 L Turbo, който е много нов и скъп)

А гледам, че има Carisma GDI 125кс, но нищо незнам за тази кола освен, 4е се произвежда в Европа.

Някой може ли да ми каже нещо повече за нея? Щото знам, 4е 1.9 ТДИ е с Рено Канго двигател и скоростна кутия, а някак си не искам да чувам за Рено :)

 

айде чакам отзиви :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здр,

 

Вчера си продадох галанта и сега ми е много криво... :icon_crying:

Но пък от друга страна е време за не6то по-ново :icon_clap:

 

Мисля си за Colt или Carisma

Ама май няма Colt с повече от 113кс след 97г? (освен Colt CZT 1,5 L Turbo, който е много нов и скъп)

А гледам, че има Carisma GDI 125кс, но нищо незнам за тази кола освен, 4е се произвежда в Европа.

Някой може ли да ми каже нещо повече за нея? Щото знам, 4е 1.9 ТДИ е с Рено Канго двигател и скоростна кутия, а някак си не искам да чувам за Рено :)

 

айде чакам отзиви :)

А защо не погледнеш отново към Галант? :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ами защото не влиза в гаража, а не искам да стои навън.

а и ми се кара нещо по-малко и пъргаво с което да мога да влизам в завоите с ръчна :icon_thumbup:

хехеее

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ами защото не влиза в гаража, а не искам да стои навън.

а и ми се кара нещо по-малко и пъргаво с което да мога да влизам в завоите с ръчна :icon_thumbup:

хехеее

Ами тогава кирката и лопата и разширяваш гаража.......... :hysterical: :hysterical:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами тогава кирката и лопата и разширяваш гаража.......... :hysterical: :hysterical:

:drinks:

ако беше толкоз лесно щях да съм го направил

та ни6то не 4увам за Carisma-ta?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

BIg Boss-a направи същата врътка, ама нещо не беше много доволен от Каризмата, та я продаде и пак скочи в Галанта. Абе какво да ти кажа Галанта е :first: няма такава друга кола. Аз нали карам и на колегите и на приятели колите то не са Мерцедеси, Баварци,Ситроени и т.н. ама моя Галант най-ми харесва и нищо, че е 91г. производство. Та мисълта ми е, че кавато и кола да си вземеш сле като си карал Галант все ще и намериш кусур.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

BIg Boss-a направи същата врътка, ама нещо не беше много доволен от Каризмата, та я продаде и пак скочи в Галанта. Абе какво да ти кажа Галанта е :first: няма такава друга кола. Аз нали карам и на колегите и на приятели колите то не са Мерцедеси, Баварци,Ситроени и т.н. ама моя Галант най-ми харесва и нищо, че е 91г. производство. Та мисълта ми е, че кавато и кола да си вземеш сле като си карал Галант все ще и намериш кусур.

 

Така си е - Галанта си е Галант... Ама ми се кара не6то по-малко и по-динамично. А и Галанта ми напомняше на бившата, така че трябваше да се смени :)

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С кой двигател ти беше GALANT-а че ти се е виждал тромав? :icon_bye: :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С кой двигател ти беше GALANT-а че ти се е виждал тромав? :icon_bye: :rulez:

 

с дизеловия :)

Все още не сам решил какво да си взема ама сигурно ще е Carisma 1.8 GDI :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...