Премини към съдържание

Амортисьори за Аутлендър


Препоръчано мнение

Здрасти пичове. Някои може ли да ми каже каква марка са оригиналните амортисьори за М. Аутлендър 2007 2.0 дизел или да препоръча такава,цената също ме интересува. Нещо хората от Балкан Стар ми обявяват няква чуднотия за предни и задни аморт. + труд и консумативи към 1800лв общо :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От един сервиз в Хасково ми дадоха оферта за Японски аморт. за 500 лв общо предни и задни. Така заформи се един дебат с приятели и маистори какво всъщност е амортисьора :) Стигнахме до заключение че това са едни "тръби пълни с масло" :) и че от марката много значение нямало. Ако някои иска може да сподели мнение или пък да даде съвет. Сега чакам да видя какви оферти ще ми предложат от София.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От един сервиз в Хасково ми дадоха оферта за Японски аморт. за 500 лв общо предни и задни. Така заформи се един дебат с приятели и маистори какво всъщност е амортисьора :) Стигнахме до заключение че това са едни "тръби пълни с масло" :) и че от марката много значение нямало. Ако някои иска може да сподели мнение или пък да даде съвет. Сега чакам да видя какви оферти ще ми предложат от София.

Бе общо взето е така, ама има много голяма разлика, и устройството на един амортесьор е много по сложно от колкото сте го описали, и общо взето от марката зависи и качеството,както и надежността..........разлики има и то доста......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Да попитам и аз - търся предни амортисьори за Аутлендър 2003 2wd. За оригинални ми искат по 660 лв. за броя.

Споменават ми за някакви заместители, но не са сигурни дали ставали, защото излизали на 4х4.

Някаква идея?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Да попитам и аз - търся предни амортисьори за Аутлендър 2003 2wd. За оригинални ми искат по 660 лв. за броя.

Споменават ми за някакви заместители, но не са сигурни дали ставали, защото излизали на 4х4.

Някаква идея?

 

Аз сложих sachs преди няма месец, за момента съм доволен. Като цена идваха към 200лв. без отстъпката, но ги чаках месец и нещо докато ги внесът.

Вносителя е В&Д АВТО.

 

п.с.По каталозите излизат еднакви за предно и 4х4.

п.с.2 В оффроад форума има тема за комбинирани поръчки на части от щатите, ако ти се занимава, там частите са в пъти по-евтини.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Здрасти пичове. Някои може ли да ми каже каква марка са оригиналните амортисьори за М. Аутлендър 2007 2.0 дизел или да препоръча такава,цената също ме интересува. Нещо хората от Балкан Стар ми обявяват няква чуднотия за предни и задни аморт. + труд и консумативи към 1800лв общо :)

Kayaba - 460 лева четерите, 110 лева за смяна + 2*42 лева за едни пласмасови лагерчета от Балкан стар защото другаде не ги намерих, смяната може да е във всеки сервиз средна ръка (все пак да не е кварталния майстор с чука и бирата от сутринта). Колата смени поведението си коренно.

В Балкан стар ми искаха 350 само за 1 преден амортисьор , 209 за капачка, 42 за лагера (който пак купих от тях) и 75-80 за труд т.е. около 800 за един амотрисьор

Редактирано от rumen_rty
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Kayaba - 460 лева четерите, ...............................................................................................

 

Би ли сподели от къде се добра до тази тънка цена :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...