Премини към съдържание

Трябват ми изпуснали амортисьори от Спейс Вагон


Препоръчано мнение

Колеги, ако някой е сменял амортисьори на Спейс Вагон '91-'99 или Спейс Рънер '96-'99 и старите не му трябват, би ли ми ги отстъпил за малко опити.

Трябват ми поне по 1 преден и заден. А ако са чифт още по-добре (ще имам право и на повече грешки :tok: )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво ще правиш - пълниш или търсиш подобен размер. Тези дни се надявам да ми остане поне един изпуснал, ще сменям временно на моето вагонче предните с такива от друго дано да са читави тези другите че да имам време да намеря подходящи нови.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво ще правиш -

Това което ти описах вчера на ЛС ..:D Но то при тези разлики в цените, какво ли друго му остава на човек .
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво ще правиш - пълниш или търсиш подобен размер.

Смятам да тръгна от пълнене с допълнително уплътнение на стержена, ако не се получи... с приспособяване на други, ако и това не стане... ке си ги блъскам у главо, че засега не мога да отделя едни 500-600лв. за нови :mad:

Редактирано от krasipet
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ОК, ще ти пиша какво е положението при мен. Цената за нови не е 500-600 а 300-400лв. но засега и аз се въздържам от нови.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...