Премини към съдържание

Търся сервиз в Бургас


D.M.

Препоръчано мнение

По принцип в Бургас има доста сервизи - и по малки тип гаражна работилница където липсват всякакъв ред и организация, както и по големи такива където се обръща по задълбочено внимание и ако нещо не го разбират направо си казват. Но зависи какъв е проблема и какво трябва да се поправя. Що се отнася за специализиран сервиз за Мицубиши, то такъв е сервиза на фирма "Дарс-ауто", те са от доста време специализирани за Мерцедес и от скоро /може би година/ са и представители на :mitsu-smiley: за Бургас, всъщност представители са на "Балкан стар". Дори от няколко месеца са в голяма, нова и модерна сграда специално изградена за тази цел където има и шоурум и там са изложени всички модели на Мицубиши налични за България. Този сервиз се намира на изхода от Бс за София непосредствено след маг. Метро. Там заплащането на някакъв ремонт се тарифира на час свършена работа което доста плаши, но мисля че не се спекулира с това - имам напредвид че бях там щото ми святкаше чек енджинето и там имат MUT - за диагностика, значи техника се занимава някаде към три часа и накрая платих труд за половин час /може би защото не успя да открие причината и проблема така и не се разреши/. По въпроса дали разбират от Мицубишита - моето мнение е полага се старание, но все пак са от скоро. А иначе ако трябва да се поръчват части от там, изобщо не става дума за аналози и заместители - всичко се доставя оригинално и по каталог. :icon_thumbup:

С пожелание на всеки по-малко да му се налага да посещава такива места. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На него му трябва за елеменарни неща , а в случая - ремонта на амбряжните помпи (горна и долна ) на съединителя...........това се прави от всеки един по кадърен майстор......... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На него му трябва за елеменарни неща , а в случая - ремонта на амбряжните помпи (горна и долна ) на съединителя...........това се прави от всеки един по кадърен майстор......... :)

 

Аз се обадих на D. M. по телефона, щото ми беше писал на ЛС и разбрах за какво се търси сервиз - ама това беше преди да пиша тук. :)

В случая се сещам за друг сервиз кадето може да е от полза за тази цел - става дума за сервиз "Бош" - намира се срещу Булес и след зеленчукова борса.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...
Мисля че и "Дарс Ауто" вършат работа, но нямам идея какви са им цените.

 

Миро тъй като от "Ратола" имате магазин в Бургас, че да питам - няма ли и сервиз да направите тук. Или не се предвижда засега.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че и "Дарс Ауто" вършат работа, но нямам идея какви са им цените.

Пълни нещастници. Последната изцепка на някакъв дето го водеха при тях за супер -разбирач от 10 години на тема :mitsu-smiley: , бе да ми каже че нямам филтър на купето. Още си го нося в багажника стария да им го занеса. Това че продават :mitsu-smiley: , за тях не означава че са и сервиз.Там освен Мерцедеси друго не влиза. Пълна трагедия. Когато ходих да ми изчистят една грешка, 3 часа не можа да се оправи с МУТ 2, накрая като откри грешката ми каза че не знае каква е и не може да я изчисти. Да съм си оставел тел. номер и на другия ден , след като проверял щял да ми се обади. Ужас!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...