Премини към съдържание

Купих си JDM Eclipse Turbo


Препоръчано мнение

Здравейте, да се похваля и аз с новата си покупка,Еклипс 2ген. внос от Япония!!!Колата е турбо ,автомат само с предно и навсякъде неразбираеми лепенки на японски,номера на шасито е с 11 букви и цифри.С нея ми станаха Еклипсите 4 броя,и май всички ще ги продавам с изключение на този.Скоро ще пусна снимки,тъй като започнах да работя по промяна на заводския му вънщен вид.Някой колега има ли подобен Еклипс който да е импорт от Япония?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мда и аз знам че всички Еклипси са правени за и в Америка. Незнам откъде си го изкопал този, но щом е с толкова цифри на рамата, наистина е от Япония. Ние на времето имахме Лансер внос от Дубай, но очевидно правен в Япония. И той имаше толкова малки цифри и ме гледаха като полезно изкопаемо в магазините за авточасти :)

А волана му отляво ли е? Ако е отляво значи е правен за арабския свят. Не мисля че има Еклипс за Япония. Я направи малко снимки. Много ще ми е интересно да го видя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всеки VIN е съобразен за пазара в който се продава колата, поне така мисля.

 

Мда, точно! Мисля че за Европа и Америките е стандартизирано по ISO и е един и същ. Само Жапонците са им някакви коренно различни VIN-овете и с по-малко цифри.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С ляв волан е (само с ляв волан са произвеждани).Произведен е за Япония,днес реших и проверя в Ратола дали с този номер на шаси ще излезе нещо, и останах очуден ,казаха ми с каква трансмисия и какъв цвят е и ,че е произведена за японския пазар(дори ръководството за експлоатация е написано на японски :icon_blush: освен надбиса Митсубиши и картинките нищо друго не мога да разбера).Скоро ще я снимам защото вече я поразглобих и поръчвам тунинг части по екстериора.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С ляв волан е (само с ляв волан са произвеждани).Произведен е за Япония,днес реших и проверя в Ратола дали с този номер на шаси ще излезе нещо, и останах очуден ,казаха ми с каква трансмисия и какъв цвят е и ,че е произведена за японския пазар(дори ръководството за експлоатация е написано на японски :icon_blush: освен надбиса Митсубиши и картинките нищо друго не мога да разбера).Скоро ще я снимам защото вече я поразглобих и поръчвам тунинг части по екстериора.

 

Ееее колега! Ти май не прочете по-отгоре какво писахме с колегата.

Ако една кола е произведена в Япония за Японския пазар то ще е с десен волан. Ръководството може да е на испански, то значи ли че Еклипса е правен в Испания? Както писахме по-горе, номера на рамата е образуван според пазара, за който е изнесен Еклипса. Японския пазар си има изисквания като какви цветове да се предлагат, също тала има разлики с станичните огледала (свиваеми)и задните стопове имат оранжеви мигачи и други макли неща.

 

 

Митцубиши като компания не прозвежда Еклипси. Еклипсите са известни като DSM (Diamond Star Motors), което сдружение между Митцубиши и Крайслер, и всички коли правени от това сдружение за правени в Нормал, Илиноис. Това включва 90-99 Еклипси, 93-98 Галанти, и некви си Доджове и Крайслери. За 90 и до средата на 92 Еклипсите имат двигатели от Галант VR4 внесени от Япония, които са по-известни като 6 болтови. След средата на 92, двигателите са правени в щатите и те са известни като 7 болтови. След разпадането на DSM през 96, колите нямат написано DSM на алуминиевата табелка зад двигателя, но колите продължават да се правят в Илиноис.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно съм съгласен. Няма да видиш кола правена за Япония с ляв волан и луд японец да я кара. По скоро може да е правена за страни близо до Япония, както ти дадох аз пример с Дубай и нашето Митсу Лансер '93. И аз доколкото съм запознат Еклипсите или по-точно ДСМ-ите са се произвеждали само в САЩ. Вземи пусни поне едни снимки да го видим.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...