Премини към съдържание

Mitsubishi - Мнения


Препоръчано мнение

Здравеите , надявам се скоро да ми се отдаде вузможност да си купя собствена кола , но за мое сызаление за някаква скромни чка сума от сорта на 1000-1500лв.Искам ва шето мнение какыв да е избора ми.Допадат ми cordia , lancer , galant , colt ми се струва дребничак...

 

Edit: offf prevoda4a prevejda dosta kuco :( Ama mi se bugna flextype-a :(

 

Админ : Има кредор в горния десен ъгъл на форума. В правилата има линкове за преводачи. Целия интернет е пълен с онлайн преводачи. Така че това не е извинение.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здравеите , надявам се скоро да ми се отдаде вузможност да си купя собствена кола , но за мое сызаление за някаква скромни чка сума от сорта на 1000-1500лв.Искам ва шето мнение какыв да е избора ми.Допадат ми cordia , lancer , galant , colt ми се струва дребничак...

 

Edit: offf prevoda4a prevejda dosta kuco :( Ama mi se bugna flextype-a :(

 

Админ : Има кредор в горния десен ъгъл на форума. В правилата има линкове за преводачи. Целия интернет е пълен с онлайн преводачи. Така че това не е извинение.

cordia и tredia са много здрави инадеждни и за тия пари 6те ако се намерят 6те са в идеално с1стояние , но те не са най 4есто сре6таните модели на пазара пък ако стро6и6 стъкло струва много

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, :)

за тези пари .....

Ако приемаш съвет то е следния:

До 1989 г. производство японските коли ръждасваха.

Не колкото някои други , но все пак.

След 1989 г. по данни от производителя антикорозионната

защита е много подобрена.

Относно другото - "отваряй си очите, пробвай и.. се пазари" :D

Поздрави!!

Краско

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите , надявам се скоро да ми се отдаде вузможност да си купя собствена кола , но за мое сызаление за някаква скромни чка сума от сорта на 1000-1500лв.Искам ва шето мнение какыв да е избора ми.Допадат ми cordia , lancer , galant , colt ми се струва дребничак...

 

Edit: offf prevoda4a prevejda dosta kuco :( Ama mi se bugna flextype-a :(

 

Админ : Има кредор в горния десен ъгъл на форума. В правилата има линкове за преводачи. Целия интернет е пълен с онлайн преводачи. Така че това не е извинение.

 

 

Качвал ли си се в КОЛТ?На външен вид изглежда че вътре е супер тясно,ама всъщност си е доста широчко и удобно!Преди седмица един приятел си купи БМВ 520 мисля че пройзводството беше 1998 но не сам сигурен!Абе взе го за 16000,вярно резачка е но вътре беше толкова широко колкото КОЛТА МИ!А се води лимузина....ха ха :icon_hmm: !Ако искаш ще се разберем някой ден да видиш "теснотийката"как "Копа асвалта"!!! :plane:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Качвал ли си се в КОЛТ?На външен вид изглежда че вътре е супер тясно,ама всъщност си е доста широчко и удобно!Преди седмица един приятел си купи БМВ 520 мисля че пройзводството беше 1998 но не сам сигурен!Абе взе го за 16000,вярно резачка е но вътре беше толкова широко колкото КОЛТА МИ!А се води лимузина....ха ха :icon_hmm: !Ако искаш ще се разберем някой ден да видиш "теснотийката"как "Копа асвалта"!!! :plane:

Е ти пък го изкара БМВ-то пазарна количка! :D Айде стига сега...поне да направим разликата между класовете.Той Colt-a си е много хубава кола, ама да го сравняваш с доста по-висок и голям клас автомобил. Ако седнеш на задната седалка и махнеш предните наистина ще е толкова широко. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, :)

за тези пари .....

Ако приемаш съвет то е следния:

До 1989 г. производство японските коли ръждасваха.

Не колкото някои други , но все пак.

След 1989 г. по данни от производителя антикорозионната

защита е много подобрена.

Относно другото - "отваряй си очите, пробвай и.. се пазари" :D

Поздрави!!

Краско

 

така е но зависи на каква бройка ще попаднеш, имам старион 85' с поцинковано купе и почти никаква ръжда :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...