Премини към съдържание

Помощ колеги - паметта ми изневери.


Препоръчано мнение

Здравейте на всички. От няколко дни се заминавам със свалянето на радиатора на парното, неговата замяна и повторното сглобяване. Всичко беше ОК, докато не установих, че… ми остана една част. Дори не знам за какво служи, камо ли от къде съм я свалил и къде и е точното място. Изпаднах в доста глупава ситуация…Факт!

За да стигна до радиатора се наложи да развия доста винтчета и болтчета. За радост не се наложи да свалям цялото табло, волана и тн. Свалих жабката и централната конзола (започнах от нея). Имам спомен, че тази част, за която ви говоря беше разглобена в началото - след като свалих таблото на което са касетофона, пепелника и запалката.

 

Ето малко снимки на неизвестния за мен детайл :icon_hmm:

 

http://dl.dropbox.com/u/20581471/Mitsu/2.png

 

http://dl.dropbox.com/u/20581471/Mitsu/3.png

 

 

Много съм благодарен на всеки отзовал се!

Желая на всички здраве и щастие!

Just keep Smiling!

 

P.S. Когато накрая остана само да сложа CD player-a се указа, че той не заработи :icon_doh: Захранване има - мерих го, но дали това има нещо общо с неизвестния :help:

Редактирано от Божидар Милчов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сещам се за същия момент преди много време, когато братовчед ми реши да изчисти карбуратора на ладата си и му останаха части. Както за негово,а така и мое очудване колата си работеше перфектно. Странно, но факт. Успех :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази планка е най вероятно за някоя "щипка" която държи някой кабелен сноп под таблото ти .........т.е. на нея се нанизва пластмасовия държач на снопа , така че да го държи в правилна форма ..........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А на сидито къде си му сложил масата?

 

Честно казано не съм обърнал внимание. Просто поставих обратно евробуксата и антената. Явно обаче се е получило някакво разместване по кабелите. Днес ми предстои да се занимая с тази задача. Предполагам, че черния кабел е маса. Къде обаче трябва да се закачи той - който има идея да дава акъл, че съм бос в тази област!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано не съм обърнал внимание. Просто поставих обратно евробуксата и антената. Явно обаче се е получило някакво разместване по кабелите. Днес ми предстои да се занимая с тази задача. Предполагам, че черния кабел е маса. Къде обаче трябва да се закачи той - който има идея да дава акъл, че съм бос в тази област!

 

Сложи му масата и ще тръгне.Черен кабел с обувка.Аз моето като го слагах пак така не работи и не работи и се чудя какво става ,че видях масата и се плеснах зад врата.Закачих я с единия болт някъде до пепелника на една метална шина.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега.Като гледам снимките в долния край изглежда сякаш е била заварена някъде.От вибрациите се е отчупила и си я свалил заедно с нещо друго.Огледай хубаво дали няма следи, или пусни една снимка от обратната страна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...