Премини към съдържание

Махане на катализатор


Препоръчано мнение

Някой махал ли е катализатора на Eclipse ?Как се държи колата. /Разход, шум ../

Какво е по-добре да се сложи: Резонаторно гърне или права тръба.

Много ли почва да шуми колата и ...

Благодаря предварително!

П.П. Някой знае ли къде изкупуват катализатори във Варна и каква им е цената горе долу?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей.Аз си махнах катализатора,но съм с Галант 2.0,136к.с.няма никакви проблеми,не ми светят лампи и върви добре.Сложих резонантно гърне,не стана по-шумна,но звука се промени като цяло,стана по-режещ,но на мен ми харесва.След това ходих на газ.анализ,и си е в нормите.Катализатора ми свалиха точно до Жижо-Метро,изкупува ги за 40лв.,но ако ти сложат гърне не ти плащат катализатора,но не даваш и нищо.Най-вероятно има и други по-изгодни места.Добри майстори са,и ще те посъветват за твоя Еклипс.Дано да съм ти бил полезен.Успех.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Цената която ще ти дадат зависи от типа на катализатора. Те си ги знаят джамбазите... Виж тук във форума имаше тема един пич ги изкупува, мисля че ще ти даде по-добра цена. А иначе да, по-добре е да сложиш резонантно гърне, за да нямаш проблеми с полицаите. Ако си с 1Г Еклипс, лампа няма как да ти светне, ламбда сондата се намира още в началото до колектора.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Колеги махнах го.Доволен съм дадоха ми 60 лв.Разхода не знам дали се е променил, но се усеща да върви малко повече във високите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...