Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Здравейте нов съм имам само един бърз въпрос.Прочетох темите отностно еклипса 1Г.Смятам да си купя такава кола даже съм харесал една в момента.Направо на въпроса:така колата е Еклипс 1Г 95 година и е от Варна искам да знам само понеже съм от Кърджали малко ми е далече и нямам познат във Варна искам да ми препоръчате сервиз в който да я прегледам колата и в който хората не само да си разбират от работата но и от конкретния автомобил.Благодаря предварително дано да се присъединя скоро към форума вече с автомобил.Моля за малко по-бърз отговор защото може да тръгна направо в сряда.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

гр. Варна

Сервиз Йоан - срещу обръщача на 13-ката

Слави, gsm: 0895 616 479

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

гр. Варна

Сервиз Йоан - срещу обръщача на 13-ката

Слави, gsm: 0895 616 479

 

Мерси колега за бързия отговор.Само да питам още нещо освен Елкон и обстойния прегледа на автомобила нещо друго да погледна или стандартното.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами, колега гледай най-вече двигателя да е наред. Поздравявам те за добрия избор на марка, ще чакаме да се похвалиш.http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/mitsu-smiley.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Piksi,извинявай за спама,случайно да караш Тойота Селика закупена преди година от Варна?

 

Не колега бъркаш се нещо.Аз даже не сам от Варна от доста по далече съм.И сега правя едни сметки и нещо много солено ще ми излезе до Варна и може да си я поръчм нов внос ама ще видим.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако Еклипс-а ти е на сърцето, разстоянието няма значение.... :) Другия вариант е, някой колега от Варна да я огледа, и да ти каже дали си заслужава да ходиш до Варна....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ела с влака колега .По поръчка отвънка да не ядеш пръчката :icon_censored: ако решиш дай адреса на тази кола ще я погледна и ще ти направя снимки.И аз карам Еклипс

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еми колеги не сам се отказал още от колата.Ето и линк за да я видите http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11296032213067101&f1=details.Нещо ме притеснява ниската цена звъннах на човека той каза че колата е 6.Бил я взел от бартер и искал да си вземе само парите от нея(не го разбрах точно какво има предвид).Каза че може да мине сервиз колата да се прегледа.И това е общо взето вижте линк и кажете какво ви е мнението

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Токущо говорих с тоя пич от автокъщата.И разбрах че колата я взел от бартер някакво момче си е взело друга кола и си е оставил тази и доплатил.И човека си иска само парите от автокъщата.Доста се навих и най-вероятно ще трябва с автобуса да отида и да я взема.В петък ще ходя и чакам вашите отзиви от колата.Ах защо съм толкова далече :plane:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...