Премини към съдържание

ЕЛЕКТРОННО ПРЕБРОЯВАНЕ


Препоръчано мнение

Аа вече не чакаш паролата по пощата, а директно ти я дават след регистрация.

 

Общо взето логиката е, че обикалят жилищата и записват кой живее там - кой постоянно, кой временно и в каква връзка са хората. Тоест на едно място - една бланка.

Като въвеждаш адреса на имота излизат улиците и трябва да избереш от съществуващите, така че ако можеш да я въведеш - въведи си къщата, ако не - пиши че си временно или постоянно другаде... няма чак такова значение...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Успях да попълня въпросите без много да се ядосвам :D . Беше ми странно да попълвам данните за доходите на 3 годишният ми син.

Хайде успех и дано не сме под 7 милиона. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За ученик не съм попълвал, тъй като не ми се наложи. В преброителната карта въпроси 22-26 се отнасят за лица на 15 и повече години. Това са въпросите за местоработата (25-ти въпрос), търсили ли сте активно работа, какъв сте на основната работа и пр. Интересно дали само при теб се е получило това.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Току що приключих с преброяването си и съм много ГОРД - България официално се увеличи с още няколко души - нашето семейство :icon_thumbup:

В интерес на истината, всичко стана много бързо и учудващо - прекалено ясно и лесно.

Препоръчвам на всички колеги да не чакат преброителите, а да сядат пред техниката и да :typing:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Здравейте,колеги.Електронното преброяване отдавна приключи,сега е към кая и другото.Преброих се електронно и имам кода,но никой не дойде да го вземе и да се отчета.Сега чета в сайта на нси,че хората който поради ОСЪСТВИЕ от вкъщи не са преброени, да ходят някъдеси да се броят.Да бяха създали по добра организация,да минават преброителите предимно вечер когато повечето хора са си у тях.Логично е всеки да е на работа през деня освен пенсионерите.Сега дават възможност на тези които са се преброили електронно,и не са се отчели, да си вкарат кода на имейла на нси но ядец,изписва ми че няма връзка или адреса е непълен.Нямам намерение поради неразбории на нси, да ходя където и да било в пунктове за броене.Не се ли обезсмисля електронното преброяване така?.За мен това е пордната глупост на държавата ни.А знаят който не се преброи глоба!защо?.Каква вина имам че прз деня работя,и няма никой в къщи,че някой го е мързяло да обиколи втори път района си?но да спирам че ме хваща яд.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,колеги.Електронното преброяване отдавна приключи,сега е към кая и другото.Преброих се електронно и имам кода,но никой не дойде да го вземе и да се отчета.Сега чета в сайта на нси,че хората който поради ОСЪСТВИЕ от вкъщи не са преброени, да ходят някъдеси да се броят.Да бяха създали по добра организация,да минават преброителите предимно вечер когато повечето хора са си у тях.Логично е всеки да е на работа през деня освен пенсионерите.Сега дават възможност на тези които са се преброили електронно,и не са се отчели, да си вкарат кода на имейла на нси но ядец,изписва ми че няма връзка или адреса е непълен.Нямам намерение поради неразбории на нси, да ходя където и да било в пунктове за броене.Не се ли обезсмисля електронното преброяване така?.За мен това е пордната глупост на държавата ни.А знаят който не се преброи глоба!защо?.Каква вина имам че прз деня работя,и няма никой в къщи,че някой го е мързяло да обиколи втори път района си?но да спирам че ме хваща яд.

Нас също не ни намериха, но на вратата висеше бележка тип "не ме безпокойте", но с данните на преброителя, телефон, име...така че просто се обадих и издиктувах кода! Ако нямаш информация кой е вашият преброител, обади се, както е предложил колегата BAlexandrov, питай кой ви е преброител и трябва да ти дадат служебния му телефон или направо да вземат кода. Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...