Премини към съдържание

Не мога да запаля


na4о

Препоръчано мнение

Карам Лансер 1.8 бензин 2008 година модел.

Днес като се качих и не мога да запаля. Имам чувството, че имобилайзера нещо се е прецакал.

Какво може да се е счупило? Някой имал ли е подобен проблем досега?

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Направо се обаждай в сервиза. Трябва да дойдат и да ти вземат колата, ако не могат да ти я оправят на място.

Да не ти е паднал акумулатора?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това стана вчера вечерта, късно пред блока и реших да звъня в Балкан Стар сутринта като стана.

Обаче днес, като станах и отидох да пробвам, запали от първия път без проблем. След това ходих на работа и по магазини напред-назад цял ден и нямаше никакви проблеми. Поне 5-6 пъти съм я палил винаги от раз. Странно - но факт.

Акумулатора си е добре, не виждам да има проблем. Може нещо да е измръзнало от тези студове или като се е размразявало вчера през деня докато беше +5-6 да се е намокрило.

Вие имате ли някакви предположения?

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ами заредих от Еко-то на околовръстното между Бистрица и Симеоновско. Почти винаги от там зареждам бензин и не съм имал проблеми досега.

Но това не изключва, че може да е било от горивото.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В ключа има батерия, но не знам дали тази батерия има отношение към имобилайзера.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз така знам, ама знае ли човек, нова техника!

Може да е влязла влага или нещо друго.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Аз пък все си мисля, че има някакъв модул в колата, които дава проблеми при определени климатични условия..

Имал съм проблем с базовото централно заключване не веднъж. Сякаш има собствено мнение тая колица :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 седмици ...

Аз пък все си мисля, че има някакъв модул в колата, които дава проблеми при определени климатични условия..

Имал съм проблем с базовото централно заключване не веднъж. Сякаш има собствено мнение тая колица :)

Колега, не се притеснявай, преди дни ми се случи същото. Имам 1.8 2010 заредих на "еко" - слава богу, само за 20 лв и цял ден въртях стартера. По 5-6 пъти, докато запали след всяко гасене на двигателя. Взех добавка на лики моли, напълних догоре vpower racing shell и колата започна да пали от раз. За мен "екото" умря. Колеги, не зареждайте там!

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колега не се притесняваи преди дни ми се случи същото имам 1.8 2010 заредих на еко слава богу само за 20 лв и цял ден въртях стартера по 5 6 пъти докато запали след всяко гасене на дв.взех добавка на лики моли напълних догоре vpower racing shell и колата започна да пали от раз.за мен екото умря .колеги не зареждаите там

 

Хм....

Аз зареждам изключително от ЕКО и никога не съм имал проблем?!?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колега не се притесняваи преди дни ми се случи същото имам 1.8 2010 заредих на еко слава богу само за 20 лв и цял ден въртях стартера по 5 6 пъти докато запали след всяко гасене на дв.взех добавка на лики моли напълних догоре vpower racing shell и колата започна да пали от раз.за мен екото умря .колеги не зареждаите там

На кое ЕКО си заредил колега ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хм....

Аз зареждам изключително от ЕКО и никога не съм имал проблем?!?

 

Аз зареждам САМО на ЕКО-то и не съм имал проблем до сега с паленето, само веднъж, но от невнимание, бях си забравил ключовете(+ имобилайзера, щото моя е външен) в банския и се изкъпах със все имобилайзера на Рударци на басейните, след това не искаше да закачи имобилайзера, продухах го силничко така с устата(егати и майтапа) и след това взе че проработи, така че колега ако имаш и ти външен имобилайзер като мен, може да ти е бил мокър евентуално ако си изпускал ключа в снега !

Редактирано от cpurage
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...