Премини към съдържание

Агренажен ремък, ролки


Препоръчано мнение

Колеги, предстои ми смяна /на 82 000 км е двигателя/ на агренажен /и съпътващи там други/ ремък, както и задължителните ролки. От направения скрининг на пазара в София установих, че от ремъците вероятно ще се спра на Гейтс. Обаче с ролките ударих на камък, дори от SKF не ги предлагат/или просто аз не успях да намеря на пазара/.

...Дали да не пъръчам всичко от Балкан стар!?!?

Вашите мнения, бележки, препоръки, съображения относно цени...?

Забележка - т.к. имам 2 коли мицубиши, въпроса ми касае двигателя на L200 - 2,5 TD/73 KW/ - 4D56T.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, предстои ми смяна /на 82 000 км е двигателя/ на агренажен /и съпътващи там други/ ремък, както и задължителните ролки. От направения скрининг на пазара в София установих, че от ремъците вероятно ще се спра на Гейтс. Обаче с ролките ударих на камък, дори от SKF не ги предлагат/или просто аз не успях да намеря на пазара/.

...Дали да не пъръчам всичко от Балкан стар!?!?

Вашите мнения, бележки, препоръки, съображения относно цени...?

Забележка - т.к. имам 2 коли мицубиши, въпроса ми касае двигателя на L200 - 2,5 TD/73 KW/ - 4D56T.

В крайна сметка ти сам си решаваш, но аз не бих правил компромиси точно с ангренажните ремъци и ролките. Съветвам те да си купиш ремъците и ролките от Ратола, дори и да ти се струват скъпички, във всички случаи ще са по-евтини от един ремонт на двигателя. Това е моето лично мнение.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В ратола би трябвало цената да им е малко по ниска от тази в балкан старр а може и в рубин да провериш! Има един магазин и на красно село- там също има не лоши ремъци- добри са така че може и от там ар а цената им е в пъти по-ниска!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Gates ремък - не препоръчвам. Имал съм много ядове именно с тази фирма. Мitsuboshi е за тази кола. SKF лагери за 4D56 нямам спомени да се произвеждат за нея. Търси NTN или Коyo :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...