Премини към съдържание

Ремонтиране на автожила


Препоръчано мнение

Понеже ми се налага да ремонтирам едно жило за скорости, поради високата цена на оригиналното, избора се свежда до - това - има ли колеги възползвали се от услугите им,

поради противоречивите мнения който чета по форумите :icon_hmm:.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Aз лично съм доволен от Микрон! :good:

 

Но във форума има много колеги, които продават части за твоя Галант втора употреба.

Насочи се натам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Aз лично съм доволен от Микрон! :good:

 

Но във форума има много колеги, които продават части за твоя Галант втора употреба.

Насочи се натам.

 

За щастие не е за моята баба Яга, за един Фиат Пунто става дума в случая, оригиналното жило е 200+ лв ... инак нееднократно съм вземал части за мицуто от колегите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Микрон -Досев ,намира се в Княжево, на пътя за Владая,след Цар Борис 3 или след като свършат паветата, продължаваш нагоре, следва един светофар , от ляво ти се пада колелото на трамвая , ,преминаваш този светофар и на следващия се оглеждав за табела на Микрон от дясно,след светофара на около 20-30 м. има уличка на дясно, свиваш по нея и си там..........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

За щастие не е за моята баба Яга, за един Фиат Пунто става дума в случая, оригиналното жило е 200+ лв ... инак нееднократно съм вземал части за мицуто от колегите.

 

Ами питайте във Фиат форума! Има стотици коли на части Фиат в България. Италианеца на ул. Житница няма ли? Жила при Микрон само ако е някой рядък модел.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здравейте,колеги.Някой може ли да ми каже от къде мога да намеря километражно жило за СПЕЙС РЪНЪР-ТД-2000куб.по възможност ново.Предварително ви благодаря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...