Премини към съдържание

Падна снега, почнахме да се лъзгаме


Препоръчано мнение

Тази вечер ми беше първата с Галанта на сняг. Не съм карал много, защото задръстванията бяха :icon_censored: . За сметка на това минах по един участък ( завой ) на който на 3-та се сурках на страни по завоя а карах с 30... дано утре са минали и от там снегорините, че подозирам снощи ще заледи :( как са при вас нещата?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

До сега бях навън :icon_thumbup: и супер се попързалях...Утре ще слагам и зимните гуми... :) Отдавна го чакам този момент със снега... :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

До сега бях навън :icon_thumbup: и супер се попързалях...Утре ще слагам и зимните гуми... :) Отдавна го чакам този момент със снега... :first:

Аз пък изкарах малко Грандиса нагоре след Бояна.........не можах да се попързалям, щото не мърда :icon_blush: с тия тракшъни, ЕСП-та и т.н. :D

Редактирано от DJ Tymbi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Току що се върнах от НИМ. Бяха опандизили един голф :icon_thumbup: и патрулките гледаха злобно докато бааавничко на втора правех обратен да си ходя :icon_clap: . Чудя се по-късно дали ще са още там... пууу не оставят децата да се порадват малко.... а там има толкова много як сняг. Само за лъзгане :icon_crying: спират ни кефа :icon_crying:

Редактирано от rafaelo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък изкарах малко Грандиса нагоре след Бояна.........не можах да се попързалям, щото не мърда :icon_blush: с тия тракшъни, ЕСП-та и т.н. :D

 

Па тури едни изтъркани летни гуми.....:giggle:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Току що се върнах от НИМ. Бяха опандизили един голф :icon_thumbup: и патрулките гледаха злобно докато бааавничко на втора правех обратен да си ходя :icon_clap: . Чудя се по-късно дали ще са още там... пууу не оставят децата да се порадват малко.... а там има толкова много як сняг. Само за лъзгане :icon_crying: спират ни кефа :icon_crying:

А ти защо не идваш да се лъзгаш на неделните срещи на НИМ, а? :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_blush: защото все чувам че малко хора се събират и т.н. и ми е малко неудобно... то всеки път в 3 часа ли е срещата ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_blush: защото все чувам че малко хора се събират и т.н. и ми е малко неудобно... то всеки път в 3 часа ли е срещата ?

Еее, от какво ти е неудобно, ние не ядем хора. :D Срещите са от 15 часа, да. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...