Премини към съдържание

брутално тропане


smeh4o

Препоръчано мнение

Колеги, когато застудя започна да се чува брутално тропане отзад ... Имам чувството, че ми е замръзнал амортисьоора. Възможно ли е или е от нещо друго, защото като ходих на ремонт от същото място се чуваше скърцане и ми казаха, че трябвало да сменям тампони на носачи и в крайна сметка не знам какво да направя . Ако някой може да помогне ще бъда много благодарен ... Или примерно да ме пратите при човек който може да го оправи и да знам за какви пари става дума .

Редактирано от mario64
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Свържи се с ТОЗИ ЧОВЕК

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега и на мен ми тропат тампоните на задните носачи,мога само да ти кажа че се виждат тампоните при свалено задно колело лесно можеш да го провериш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ще го проверя този човек..

та тампоните лесно ще ги видя ама въпроса е дали може да не е в тях проблема ?? ами и дали е нужно да се сменя амортисьор??

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно е амортесьора, при мен с предния ляв е така - лятно време е ОК но когата застудее първите 500-600м. нещо почуква след това изчезва. Явно са си тръгнали и в студа изпускат и почуква стеблото докато се разбиие маслото вътре...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

да така беше първоначално но след като стана още по студено не може да се размрази :icon_thumbdown: нз просто как стана изведнъж не знам :icon_n_dunno:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ще го проверя този човек..

та тампоните лесно ще ги видя ама въпроса е дали може да не е в тях проблема ?? ами и дали е нужно да се сменя амортисьор??

Еми моите тропат ужасно но защото няма вече останала гума от тампона,отдавна беше когато старчеше :icon_thumbup: таи че свали колелото и ще разбереш дали е от тях....успех

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еми моите тропат ужасно но защото няма вече останала гума от тампона,отдавна беше когато старчеше :icon_thumbup: таи че свали колелото и ще разбереш дали е от тях....успех

 

ок това ще го видя ама въпроса е дали може от изчезването на тампоните може да се получи тази дървена возия и тропането защото както казах се получава само при мн студено време ... аз за тампоните знам те ми казаха че имам за смяна но идеата ми е че може и амортисьора ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Щом само при студено тропа само амортисйора може да е :good:

оффф сиг. е така но аз ще видя и тампоните за всеки случаи ... но инче намерих амортисьори за 150лв и двата задни на Токико някакви мнения за тях имате ли ???

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

оффф сиг. е така но аз ще видя и тампоните за всеки случаи ... но инче намерих амортисьори за 150лв и двата задни на Токико някакви мнения за тях имате ли ???

Имаме, нелоши и маслени, а не газови, затова са по-евтини. Ако си ги намерил в Евро 07 вероятно качеството им не е точно 1-во, но ще свършат добра работа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имаме, нелоши и маслени, а не газови, затова са по-евтини. Ако си ги намерил в Евро 07 вероятно качеството им не е точно 1-во, но ще свършат добра работа.

 

Ми аз не разбирам но ми казаха че газовите са били по добре за нея но нз .. и не неса от евро 07 там ми казаха 128лв за маслени и 136лв за газови или обратното не съм сигурен но аз ги зимам от мои човек и ми ги дава с отстъпка иначе вие какви предлагате ?? колко пари ??

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...