Премини към съдържание

Смяна на свещите на Carisma 1,9TD


backstage

Препоръчано мнение

Колеги, за да се сменят свещите на Carisma 1,9TD, трябва ли да се свали горивната помпа? Защото две от тях, са точно зад нея и не знам колко са дълги и дали ще излезнат в малкото разстояние до помпата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, за да се сменят свещите на Carisma 1,9TD, трябва ли да се свали горивната помпа? Защото две от тях, са точно зад нея и не знам колко са дълги и дали ще излезнат в малкото разстояние до помпата.

Не,ама е много зор .........по скоро свали двете дюзи ,отколкото помпата ,ама така е.......Рено лайно - все едно ........... :lol: :D

Редактирано от DJ Tymbi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, няма нужда. Аз смених моите като махнах маркучетата, след това отвих тръбичките и ги извадих - те са от късите свещи. Излизат всичките без проблем, ама си е /затра?/.

Успех.

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравеи, няма нужда ас смених моите като махнах маркучетата след това отвих трабичките и ги извадих,те са от късите свещи излизат всичките бес проблем,ама си е затра успех

 

Пич, ти български знаеш ли?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ама така е.......Рено лайно - все едно ........... :lol: :D

То пък на Галанта като са ги направили лесни за смяна, голямото предимство ..

На мен все още не ми се е налагало да ги сменям ..:D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...