Премини към съдържание

Чистачки за OUTLANDER 2


Препоръчано мнение

Здравейте Колеги!

Някой може ли да ми каже от къде мога да си купя читави чистачки за Аутлендера 07? В БС ми съобщиха 120 лв. за двете предни. Аз бях купил миналата година 2 неоригинални /индивидуално, с различен р-р/ за ок. 35 лв. двете, но не изкараха и година.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Купи си от по-евртините 5-10 лв. и като ти скимне може да ги сменяш на по 3 месеца. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Перфектните чистачки са в порядъка на 7-9лв. Има ги в Метро, Практикер и повечето такива големи магазини. Силиконови са, напълно гъвкави и са чуудни, мойте ги карам вече 2-ра година.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Колеги!

Някой може ли да ми каже от къде мога да си купя читави чистачки за Аутлендера 07? В БС ми съобщиха 120 лв. за двете предни. Аз бях купил миналата година 2 неоригинални /индивидуално, с различен р-р/ за ок. 35 лв. двете, но не изкараха и година.

Не! тия от БС нямат равни, 120лв. за чистачки нямам думи.Ами от както ми казаха близо 4к за боядисване какво се чудя.А за чистачките нали имало "графитни" ли бяха ? Били хубави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега на наншите чистачки им се сменя само гумата на перото поне в моита книжка така е нарисувано и обяснено, попитах в един магазин и ми казаха около 70 - 80 лева някъде , марката е Шампион на чистачките . :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...