Премини към съдържание

Среща на Пловдивските фенове на Мицубиши


Препоръчано мнение

:mitsu-smiley: фенове от Пловдив, искате ли да си направим среща тази събота и неделя в Пловдив, докато все още сме под еуфорията на националната среща? :D

 

Имаше молба да се видим от феновете, за да им донеса тениските ако са готови и за други нещица, та кажете събота или неделя кога ви е удобно?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Събирайте се повече за генерална репетиция, защото после ще ходим на празник на Мицибиши, по случай откриването на новия шоу рум в Пловдив. Ех, хич не мога да пазя тайна :secret:

Ще има тест драйв и още много изненади за феновете от клуба. Спирам, защото ще издам всичко :icon_n_shutup: :D

Направете повече снимки :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Събирайте се повече за генерална репетиция, защото после ще ходим на празник на Мицибиши, по случай откриването на новия шоу рум в Пловдив. Ех, хич не мога да пазя тайна :secret:

Ще има тест драйв и още много изненади за феновете от клуба. Спирам, защото ще издам всичко :icon_n_shutup: :D

Направете повече снимки :rulez:

:hysterical: :hysterical: :hysterical:

 

:mitsu-smiley: фенове от Пловдив, искате ли да си направим среща тази събота и неделя в Пловдив, докато все още сме под еуфорията на националната среща? :D

 

Имаше молба да се видим от феновете, за да им донеса тениските ако са готови и за други нещица, та кажете събота или неделя кога ви е удобно?

А такива от София приемате ли............ :specool: :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

DJ, аз сериозно говоря :)

Бе аз се смеех че не си траеш ............ :haha: :hysterical:Иначе много хубаво ...........кога ще бъде? Или и това е тайна........... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм "ЗА" :good:

 

Само да уточним за деня - събота или неделя ??? :icon_hmm:

 

А също и мястото - къде ще го направим - някъде в града или наблизо извън града ???? :drinks:

 

Понеже ако се съберем 10-на коли може единствено някъде около гребната база.Там според мен има доста място за паркиране на :mitsu-smiley:

 

Кажете си и вашето мнение ????

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

А такива от София приемате ли............ :specool: :D

 

Разбира се, че приемаме! Всички които желаят и имат път тази събота и неделя към Пловдив ще са добре дошли!

 

Срещата ще е в събота от 14:00ч.!

Мястото на срещата ще е там където беше първата национална среща на клуба, а именно на паркинга пред стадиона на Гребната база. Понеже миналата година мястото на срещата много добре се описа в тази тема аз няма да повтарям същото отново, а който има въпроси и нещо неясно около мястото на срещата нека да пише тук конкретно за него ще обясня! :D

 

С сор ще се разберем да го посрещнем на удобно за него място, ако няма да може да се оправи до Гребната база!

 

 

 

Колеги кажете ако някой има ангажимент по време на срещата да променим часа или деня, все още можем да я нагласим според нашето свободно време!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

"А такива от София приемате ли............ "

 

 

Колкото повече фенове от цяла България /на всяка среща/, толкова по- добре!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

"А такива от София приемате ли............ "

Колкото повече фенове от цяла България /на всяка среща/, толкова по- добре!!!

Ми май да.......... :D абе вие май ще ме навиете да дойда ............ :D :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

DJ, с този разход няма да имаш никакъв проблем да се разходиш до Пловдив и да си като спътник около нас! :D :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Срещата ще е в събота от 14:00ч.!

Колеги кажете ако някой има ангажимент по време на срещата да променим часа или деня, все още можем да я нагласим според нашето свободно време!

 

 

Какво ще кажете да го направим в Неделя по същото време или пък към 15:00 часа. :icon_hmm:

 

Понеже в събота съм на работа :( , пък после нали знаете - събота вечер има :drinks: , и после се изтрезнява и спи до обяд в неделя.А и докато направим по едно душче на :mitsu-smiley: , все пак няма да се излагаме с мръсни коли,нали :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблем, нека и другите да се произнесат! :icon_thumbup:

 

Да, Дедо Поп спомена, че вече работиш и в събота, щото имаш нова кола! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Срещата в събота ли ще бъде или в неделя?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Срещата в събота ли ще бъде или в неделя?

 

Ами понеже Коки Ланс каза че е на работа в събота и за да може и той да доде предлагам да е в неделя...

 

Кажете и вие за да е максимално удобно на всички!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За мен няма значение дали е в събота, неделя или понеделник.

Идвам !!! :icon_rock:

А гребната ще я намеря.

Нали миналата година намерих мястото ...ще се справя и сега . :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:rulez: Значи да се уточним :

 

В НЕДЕЛЯ В 15:00 часа НА ГРЕБНАТА БАЗА

 

 

Пък докато дойде Дедо Поп ще се почерпиме за новата придобивка :drinks:

 

Очаквам потвърждение и от другите , защото не остана време :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...