Премини към съдържание

Mitsubishi Space stars


kotce

Препоръчано мнение

Здравейте приятели,

от два дни съм горд цобственик на Mitsubishi Space stars 1.9 DID 2003г.,и реших веднага да се регистрирам във форума.Колата много ми харесва но ми светна една жълта лампа, казаха ми че е компютъра и трябва да се закачи да се види какво и е.До колкото занам трябва да сменя и ангренажният ремък.Моля ви дайте ми съвет къде да и направят диагностика и от къде и какъв ремък да купя.Ако трябва и нещо друго за модела, моля дайте ми съвет.Благодаря ви мого.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честита покупка и хиляди безаварийни километри. :icon_clap: Да, първоначалното обслужване е задължително. Колегите ще те посъветват как да постъпиш. :icon_hmm: Между другото, ти засега си единствения, закупил Мицубиши спейс старС :D

Редактирано от de4i
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Между другото, ти засега си единствения, закупил Мицубиши спейс старС :D

 

:icon_clap: Но може да не е последния.

Честито и от мен за покупката kotce, пожелавам ти много безаварийни километри. Само нафта и от време на време масло да сменяш.

Твоя човек е цък свържи се с него на лични. Той ще ти даде телефон.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: :icon_thumbup: Честито и от мен колега, добре дошъл в клуба на нафтовите звезди :icon_n_king: със здраве и безаварийно шофиране. :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...