Премини към съдържание

Дойде време за национална среща


Анкета за мястото на национална среща  

34 гласа

  1. 1. ???????? ?????

    • ?????? ???????
      7
    • ???????
      3
    • ????? ??????
      2
    • ????????
      7
    • ????? ????
      5
    • ?????
      1


Препоръчано мнение

Дойде времето да се съберем от всички краища на България :D е, може и от Европа и света........... :D

Очаквам вашите предложения за място и за дата............ :D

Аз предлагам за дата да е на 17-18 юни (събота и неделя) като не е задължително да е за двата дни, но както ние си го решим............. :D

За мястото ще е малко по трудно да се реши,но все пак не забравяйте,ще трябва да е по централно място в БГ,примерно Пловдив , Плевен, Стара Загора или Велико Търново............. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 81
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

  • Admin

ДА :bg:

Трябва да изберем само мястото. Мицубишита от всички краища на страната трябва да се срещнем :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ако е близко до Плевен и аз може да се присъединя, надявам се няма да ме върнете :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за Велико Търново .. страхотно е там :) планина чист въздух и Митсута :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, че е време за национална среща на клуба! :D От седмица си го мисля!

 

Датата в средата на юни е чудесна! :icon_thumbup:

 

Според мен мястото трябва да е в град максимално удобен за всички нас! Разбира се трябва да имаме доверен човек там, който да се заеме с организацията и приемането на всички хора от цялата страна от входящите артерии на града определен за среща!

 

Пловдив е чудесен вариант, имаме и сигурен човек там (sando), на който доказано можем да му се доверим в избора на заведение, може и до пистата в Калояново да се отиде ако той успее да оргазнизира нещо! :first:

 

В Стара загора имаме ли член на клуба? Cop е от Чирпан! (между другото и там е доста хубаво) :icon_thumbup:

 

В Търново също е много добър вариант и централно място, но има ли кой да се заеме там с организацията за заведение и широко място за паркиране на :mitsu-smiley: ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много добра идея.

Аз съ за,и ще се опитам да присъствам където и да е. :first:

Само дето до тогава няма да е дошло FTOто ама друг път :)

Ето и малко по-аналитични снимки:

http://foto.bg/showgallery.php?cat=1515

Как е? :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Супер! И аз ще се опитам да дойда. Идеята за Търново си я бива, както и за Пловдив и за Стара Загора де, но май Търново ми се струва най-добре, и аз незнам. Най- важното нещо май е да има място за :mitsu-smiley: .

FTO-то е ....хм......доста сериозна работа изглежда. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Във Велико Търново е много хубаво,но аз лично не знам каде ще си оставим колите...........в центъра на града има паркинг, но той е платен и винаги има коли...........с други думи паркинга е пълен и ако дойдем 20 коли, няма каде да ги оставим предвид улиците на Търново................за заведение ,на мен ми харесва Щастливеца като заведение, но и там е почти винаги пълно и не е ясно дали ще намерим места..............да кажем че ще резервираме нещо ,но не знам кой от нашия клуб може да го направи, знам от конкуренцията кой може да ми помогне ( там живее) но не съм говорил още............ :D Друг вариант е вместо във Велико Търново , в Арбанаси, то е на 3 км. от Търново, там поне има достатъчно място за коли и за всичко друго.............а и обстановката е невероятна................ :D

В Плевен лично на мен не ми допада този град, има място каде да се проведе срещата ,сигурно има и кръчме с толкова много хора каде да ни поеме, нооо............вие ще кажете вече......... :D

В Пловдив вече я правихме миналата година, мисля че е по добре да е на друго място сега, един вид на ротационен принцип да се избират местата.................. :D

За други места не се сещам, но има един вариант,но това е само ако мнозинството реши...............и той е следния: предлагат ми на 11.06 ( предната неделя) да отидя до гр. Септември.........там има един добър човек и това е дедо Поп от конкуренцията с нисаните............... :D Мисля е възможно нещо да се комбинира, само че ак орешите да се ходи там , ще трябва да се знае по отраничко, да може септемврийци да се подготвят подобаващо :D със знаменца да ни посрещнат и салюти да има........... :D :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм 'за' Велико Търново, но DJ-я е абсолютно прав за паркирането,въпреки че може да се реши като проблем...обаче още повече ми допадна идеята за Арбанаси...обстановката там е...просто нямам думи,а и си е досами Търново :) ...абе с две думи :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Арбанаси, през почивните дни е пълно с летуващи! Това не е пречка за срещата ни, но ще изисква предварителна организация с паркинг и заведение! :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

М-дааа. Предложих на нисанджийте да дойдат на църковния празник Петдесетница, който тази година е на 11 юни - неделя. Миналата година дойдоха няколко човека, стана непринудено и много хубаво. За по-сериозна организация няма смисъл да се мисли, защото на този ден в храма се раздава курбан за здраве. Следователно манджата е подсигурен в някаква степен (защото докато се натуткаме може и да изпапат курбана). Ако решите идвайте, все някак ще се организираме да поседнем някъде и да куснем по една паничка, да направим по някоя снимка.

Надявам се, ако дойдете да не стават препирни от рода на нисана е по-готин от мицубишито и обратно. По-точно, позволено е в рамките на шегата и добрия тон.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Колеги, мислете нещо за открито, защото времето е идеално. Триград, Цигов Чарк, Aрбанаси. Има много други прекрасни места до язовири и езера в най-красивата част от Родопите или Пирин.

Дано да успеем да направим тениските до тогава, вероятно ще има предварителна среща.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, мислете нещо за открито, защото времето е идеално. Триград, Цигов Чарк, Aрбанаси. Има много други прекрасни места до язовири и езера в най-красивата част от Родопите или Пирин.

Дано да успеем да направим тениските до тогава, вероятно ще има предварителна среща.

да аз съм за Цигов Чарк - супер е до язовир Батак е и има хубави полянки за цър-пър :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

да аз съм за Цигов Чарк - супер е до язовир Батак е и има хубави полянки за цър-пър :drinks:

Ей това да се чува!

Цър-пър му е майката. А там място колкото искаме. Аз съм за Цигов чарк :icon_thumbup: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Виждам че на доста колеги им харесва страшно идеята за Търново. На Арбанаси режат глави с цени само да ви кажа ако не сте ходили скоро .. миналото лято бях .. 50 лв стая за двама без осигурено ядене .. ресторантите също са доста скъпи там .. Вижте в самото Търново е прекрасно .. място за колите мисля че ще може да намерим до Пожарната им ако някой я знае каде е. От Габрово съм и имам доста приятели които отидоха да учат там и останаха и там да си живеят. Кажете и подхвастам проучванията веднага. Сериозен съм! :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво да ви кажа- Като гледам маий е най добре на самия БАТАК да се съберем поляна и гьол на едно, а и гора има, велинград е близо, а и си готино там, места ще има на 100 %.

 

Малко ми е кофти, като гледам БМВкакви събирания правят, но мисля че ще се справим подобаващо. Има и варянт да се съберем и всички японски марки, така поне ще отидем повечко хора!

 

След като отпаднаха Пловдив и Стара загора- нека бъде Батак, на самия бряг ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За мен лично няма проблеми каде ще е, даже бих искал да е на Цигов чарк или какво ще кажете да е във Велинград, но както вие кажете, за мен дали ще е с 50-100 км. по далече или по близо няма значение, едиствено да е хубав пътя и да няма дупки-ровове, щото с тия гумета съм за никаде........ :icon_blush: Може и на Батак или Доспат да е..........имах някаде снимка с реклама на хотел Панорама, лошото е че забравих каде беше.... :icon_blush: дали на Доспат или Батак........ :icon_blush: :D

http://www.bgphoto.net/photos/9341/o632689784580781250.jpg

http://www.bgphoto.net/photos/9341/o632689784622031250.jpg

http://www.bgphoto.net/photos/9341/o632689784687812500.jpg

Ако някой познава тази местност - да каже, че забравих вече каде беше , дали в Доспат или Батак :icon_blush: :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че е Доспат. Не е яз. Батак със сигурност, там са повече поляни около язовира.

 

Извинете ме, че отварям нова тема, но искам вс. да обърнат внимание. Имам потвърждение от вилно селище "Бор", че засега за дата 17 юни има свободни места. Уговорката е до понеделник да вземем решение и евентуално да се даде капаро. Разговарях с Нели Манолова, тел. 0898547875, която е в София и очаква при единодушие от наша страна Биг Бос или някой друг от София да се срещне с нея.

Не искам някой да си помисли, че натрапвам това място. Това са моите възможности.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че е Доспат. Не е яз. Батак със сигурност, там са повече поляни около язовира.

Може и Доспат да е, ще знам със сигурност довечера,да изровя снимките от миналата година.........това е снимка ,правена когато се връщах от Триград..........може и в Триград да се отиде, но много се отклоняваме от центъра на БГ............ B) То не че Цигов чарк или Велинград са много в центъра, но все пак е приемливо......... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, може и на Старозагорските минерални бани...!

 

Ако мислите, че е добра идеята и мястото ще го направим там, ще го уредя!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че е Доспат. Не е яз. Батак със сигурност, там са повече поляни около язовира.
:mitsu-smiley: Със сигурност не е яз.Батак. Преди 2 месеца бях там. Между другото там на Цигов Чарк бях в станция на Сомат (т.е. Балканстар) и беше много хубаво. Ако решите за Цигов Чарк мога да се поинтересувам дали ще ни намерят място. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също имам позиции, но в Ракитово. Става дума за бунгала. Мога да попитам, ако има интерес.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Пламене, разкошни снимки :icon_thumbup:

Много е красиво. Едно такова местенце ни е нужно на нас с бунгалца и скара за цър-пър, с прекрасна гледка към язовира! Има ли паркинг за колите ни? Пътя добър ли е?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...