Премини към съдържание

За админи, модератори


Nikon

Препоръчано мнение

Искам сега БЕЗ ДА МИ СЕ ТРИЕ ТЕМАТА да ми се обясни като на нормален човек, на нормален БЪЛГАРСКИ защо темата ми беше изтрита? И дано този път поне решите нещата до край. И няма предварително да обяснявам нищо по темата за да видя вашата гледна точка по случая!

  • Отрицателен вот 1
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз изтрих темата.

Във връзка с правилата, т.3.

Считам, че в :mitsu-smiley: форум, не е мястото на тема, под наслов "BMW парчето, Isp - Дай Газ".

Освен това, не намирам, че текста е особено смислен, въпреки, че музикалният вкус е субективно понятие.

....................

Все пак, ако желаеш, пусни си песничката в раздел "Извън темата" - в темата "Какво слушаш в колата си?"...

 

Редактирано от valboss
  • Положителен вот 1
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ахаам, значи малко се обезмисля мъничкото текстче под "Извън темата" - "Тук се разискват странични теми несвързани с автомобилната марка Мицубиши." Защото по тази логика клип в който има само бмв-та "се налагат други марки автомобили и сравнения ще бъдат затваряни или директно трити!". Интересно ми е ако някой пусне клип с новите модели на Ламборгини дали пак така бързичко ще бъде изтрит? Защото по логиката от т.3 въпросния клип ще наложи въпросната марка. Или тук просто не ти хареса клипа и реши, че може да го спестиш на останалите? Ок, пуснах нещо различно, защото мислех, че някой може да познае свой приятел в клипа и да се изкефи, но явно сектанството бая ви е влезнало в кръвта (както личи по въпросната "т.3"). Няма да се занимавам повече да разисквам темата. Ако искате я трийте, ако искате си я доразвивайте... аз няма да отговарям :) лека и безаварийна

  • Отрицателен вот 1
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не писах по темата, защото Вальо си изказа мнението и го сметнах за уместно и достатъчно сдържано.

Ето сега и моето мнение по въпроса:

Мани ти БМВ-тата и Ламборджинитата... Тези песни ги пей на някоя мома, която искаш да впечатлиш. За мен на този клип мястото му е в темата "Смях, смях, смях". И ако и да е пуснат в "Какво слушате в колата си" - идеално, няма да направи на никого впечатление, всеки може да си слуша каквото си иска в колата. Ама пък подобна пошлост и разни фръцли и фръцльовци, че и в отделна тема - според мен е провокация.

Да, "Извън темата" е за да "Тук се разискват странични теми несвързани с автомобилната марка Мицубиши."

Обаче, аз не виждам какво можем да обсъдим в това "произведение".... Обсъждаме си счупените телевизори, компютри, какво да обсъдим на това клипче? Как го връткат мацките, или БМВ-тата.... Според мен е правилно изтрито, поне не е за този форум, или не в отделна тема.

  • Положителен вот 2
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами нещо не ми допада заглавието, все пак тук е  :mitsu-smiley: форум. Можеше да измислиш някакво по-подходящо. Ако пуснеш някаква тема със такова странно име и с клипче вътре, вероятно ще бъде модерирана по някакъв начин без значение от съдържанието.  Отделно има няколко теми за клипчета и музика, там също нямаше да ти направят проблем. Сега гледах клипчето и фона му е меко казано сектантски, така че е нормално да ти затрият темата. Към модераторите - може да се изпраща причината за изтриване на темата до потребителя, за да се избегнат подобни ситуации (то в тази тема би трябвало да е ясна), ако може автоматично - вече виждам няколко такива теми. Към автора - може да пускаш такива клипчета и да обсъждаш други марки в чата. На скоро там обсъждаха разни хонди и бях против, като почнаха да им хвалят двигателите в нашия форум най-отгоре. Оказа се че чата е единственото място в което това е възможно и не е забранено от правилата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чатът е за развлечение, малко ли линкове с музика се пускат там? И с ондите се закачаме, ама минава и заминава.

И ако в чата има лакардии и какво ли не; ако форумите ни са технически издържани и си помагаме, раздели като "Извън темата" говорят за нашата култура и чувство за естетика. В този раздел сме разисквали всякакви проблеми - лични, обществени, граждански.... Изразявали сме позиции, отстоявали сме ги, тонът не винаги е бил мил, но това е мястото за разисквания.... На различни въпроси.

Не знам ой колега е изтрил темата, но го е направил той, защото не съм попаднал на нея, аз щях да я изтрия също. И не само защото се връткат баварци, а защото няма нищо за разискване.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ахаам, значи малко се обезмисля мъничкото текстче под "Извън темата" - "Тук се разискват странични теми несвързани с автомобилната марка Мицубиши." Защото по тази логика клип в който има само бмв-та "се налагат други марки автомобили и сравнения ще бъдат затваряни или директно трити!". Интересно ми е ако някой пусне клип с новите модели на Ламборгини дали пак така бързичко ще бъде изтрит? Защото по логиката от т.3 въпросния клип ще наложи въпросната марка. Или тук просто не ти хареса клипа и реши, че може да го спестиш на останалите? Ок, пуснах нещо различно, защото мислех, че някой може да познае свой приятел в клипа и да се изкефи, но явно сектанството бая ви е влезнало в кръвта (както личи по въпросната "т.3"). Няма да се занимавам повече да разисквам темата. Ако искате я трийте, ако искате си я доразвивайте... аз няма да отговарям :) лека и безаварийна

 

Дал съм ти отговора предварително....

 

Аз изтрих темата.

Във връзка с правилата, т.3.

Считам, че в :mitsu-smiley: форум, не е мястото на тема, под наслов "BMW парчето, Isp - Дай Газ".

Освен това, не намирам, че текста е особено смислен, въпреки, че музикалният вкус е субективно понятие.

....................

Все пак, ако желаеш, пусни си песничката в раздел "Извън темата" - в темата "Какво слушаш в колата си?"...

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами нещо не ми допада заглавието, все пак тук е :mitsu-smiley: форум. Можеше да измислиш някакво по-подходящо. Ако пуснеш някаква тема със такова странно име и с клипче вътре, вероятно ще бъде модерирана по някакъв начин без значение от съдържанието.

Владимиров, ти в качеството на админ, или на модератор се явяваш в тази тема..:D

Чети заглавията на темите, преди да пишеш ...:)

Пък и след като модератора изтрил темата, вече е дал обяснение, поста ти е още по излишен..:typing:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами чудя му се при темата, която е пуснал с такова заглавие и то само заради едно клипче, което е меко казано сектантско, как може да не очаква никаква реакция. После ни обвини едва ли не, че тук форума е някаква секта а в клипчето има само разни BMW-та пилящи гуми и "Дай газ"... Ако не си го гледал - има го във vbox7 и можеш да прецениш кое е сектантско.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами чудя му се при темата, която е пуснал с такова заглавие и то само заради едно клипче, което е меко казано сектантско, как може да не очаква никаква реакция. После ни обвини едва ли не, че тук форума е някаква секта а в клипчето има само разни BMW-та пилящи гуми и "Дай газ"... Ако не си го гледал - има го във vbox7 и можеш да прецениш кое е сектантско.

Продължавай да се чудиш, ама наум...:D

Теб лично никой не те е обвинявал в сектантство, човека обвини модовете и админите..:yes3:

А за клипчето много добре знам за какво става дума, просто Вальо ме изпревари с малко..:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 години ...

Прочетох темата. Поста, който пиша, няма връзка с нея, но бях помолен от valboss да споделя желанието си публично конкретно в тази тема, което и правя.

Желая да ми бъде наложен БАН за забрана да пиша във форума - за мен няма значение кой модератор ще се осмели на тази стъпка :). Причините, предполагам, са известни на всички, но ще ги уточня за бъдещите читатели: негодувание от много съфорумци към мен и моите изказвания, заради това че са протяжни, неточни, некомпетентни, наивни. Всъщност преди да се квалифицират като такива, имаше и упреци към мен, че плюя марката, че хваля други марки, че правя негативни изводи за серийни проблеми на определен модел Мицубиши... и много други, които не помня. В крайна сметка смятам, че моето желание е един логичен завършек на пребиваването ми във форума и се надявам повечето колеги да се чувстват по-добре от моята липса, защото иначе е нямало да си заслужава :), с други думи - разбирам, че съм нежелан тук, затова искам да се оттегля, а за да съм сигурен и аз, и вие, че няма да се появя отново (пишейки публично), желая тази рестриктивна мярка.

 

Ако някой иска да се свърже с мен, ще може да го направи чрез ЛС. Ще проверявам профила си периодично.

Всичко добро на всички!

 

ПП: Моля този пост да бъде публикуван и видим за всички.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Посъветвах те няколко пъти на ЛС, добре да обмислиш искането си за БАН.

Голямо момче си, би трябвало добре да преценяваш и контролираш желанията си, както и стила на публикациите си във форума.

Но явно намеренията ти за получаване/налагане на силов контрол е непроменено и силно.

Ще получиш своя бленуван БАН.

Въпреки, че според мен, зрелостта на индивида се определя от способността му сам да се контролира, а не да се уповава на наложен отвън контрол.

............................

Все пак, ако промениш мнението си относно възможността отново да публикуваш мнения във форума, потърси ме - телефона ми присъства на доста места из темите, а аз съм с положителна нагласа към потребителите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Уф ,пак ли ?

Стига вече ! Като не искаш да пишеш не пиши,като не искаш да си тук изтрий си регистрацията във форума ,не е нужно през две три теми да искаш да ти наложи БАН.Вече почвам да си мисля че имаш някаква фикс идея да получиш БАН.

  • Положителен вот 1
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Прочетох темата. Поста, който пиша, няма връзка с нея, но бях помолен от valboss да споделя желанието си публично конкретно в тази тема, което и правя.

Желая да ми бъде наложен БАН за забрана да пиша във форума - за мен няма значение кой модератор ще се осмели на тази стъпка :). Причините, предполагам, са известни на всички, но ще ги уточня за бъдещите читатели: негодувание от много съфорумци към мен и моите изказвания, заради това че са протяжни, неточни, некомпетентни, наивни. Всъщност преди да се квалифицират като такива, имаше и упреци към мен, че плюя марката, че хваля други марки, че правя негативни изводи за серийни проблеми на определен модел Мицубиши... и много други, които не помня. В крайна сметка смятам, че моето желание е един логичен завършек на пребиваването ми във форума и се надявам повечето колеги да се чувстват по-добре от моята липса, защото иначе е нямало да си заслужава :), с други думи - разбирам, че съм нежелан тук, затова искам да се оттегля, а за да съм сигурен и аз, и вие, че няма да се появя отново (пишейки публично), желая тази рестриктивна мярка.

 

Ако някой иска да се свърже с мен, ще може да го направи чрез ЛС. Ще проверявам профила си периодично.

Всичко добро на всички!

 

ПП: Моля този пост да бъде публикуван и видим за всички.

 

Много драматично :)

Колега, доколкото не сте нарушил основните правила на форума, които между другото малко хора са чели, няма никаква причина да бъдете баннат от който и да е модератор.

Колкото до качествата, протяжността и точността на постовете, всеки носи отговорност сам за себе си. И всеки решава сам, дали да се вслуша, или не в мнението на колегите относно "качеството" на постовете му.

Ако желаете да не пишете и четете повече тук, можете да се самоотсраните без излишен драматизъм.

Ако не- положението си остава такова, каквото е.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Архитекте,искаш да кажеш,че сам не можеш да се накараш да спреш да пишеш и имаш нужда от помощта на модераторите,за да не се изкушаваш за в бъдеще,правилно ли те разбирам ??? Ако е така, мога само да те съжалявам за липсата ти на воля и да се съглася с теб,че имаш нужда от помощ за проблема ти .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предвид обстоятелството, че архитекта вече няма как да отговори, считам евентуални следващи коментари за ненужни. :ulock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.
×
×
  • Създаване...