Премини към съдържание

Нови дизелови двигатели за Outlander 2011?


Препоръчано мнение

Колеги, някой чувал ли е за нови двигатели за Аутлендър. Днес гледах в сайта на БС(http://www.mitsubishi-motors.bg/images/upload/006_Mitsubishi_NEW%20OUTLANDER_GS45XE_11MY_01.09.2010.pdf). Предлага се нов DID 2.2 литра (осен този на PSA 156 к.с.) в 2 нови модификации 140 к.с. и 177 к.с.

Въпроса ми е - някой знае ли повече за тези двигатели , къде са произведени и т.н.

Благодарско... :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, някой чувал ли е за нови двигатели за Аутлендър. Днес гледах в сайта на БС(http://www.mitsubishi-motors.bg/images/upload/006_Mitsubishi_NEW%20OUTLANDER_GS45XE_11MY_01.09.2010.pdf). Предлага се нов DID 2.2 литра (осен този на PSA 156 к.с.) в 2 нови модификации 140 к.с. и 177 к.с.

Въпроса ми е - някой знае ли повече за тези двигатели , къде са произведени и т.н.

Благодарско... :icon_bye:

За 177 коня са произведени в Япония, а 140 във Франция...........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има и 210 коня от 2.2 DI-D..............

http://www.cars.com/features/autoshows/2008/detroit/coverage/images/mitsubishi_concept_ra/mitsubishi_concept_ra_1_430.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има някои грешки в техническите данни (според мен тази ценова листа е все още чернова).

Иначе новият двигател 2.2 DI-D MIVEC е вариант на Мицубиши 4N14.4N14 2.3L

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има някои грешки в техническите данни (според мен тази ценова листа е все още чернова).

Иначе новият двигател 2.2 DI-D MIVEC е вариант на Мицубиши 4N14.4N14 2.3L

Може ,......чух че японците вече са го изкарали на пяазара им, но с бензинов мотор и 265 коня..........невероятен автомобил ,представям си как "рипа" като натиснеш педала на газта............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има някои грешки в техническите данни (според мен тази ценова листа е все още чернова).

Иначе новият двигател 2.2 DI-D MIVEC е вариант на Мицубиши 4N14.4N14 2.3L

 

Вече има на сайта на БС ценовата листа за Outlander MY2011.

И двата варианта на двигателя 2.2 DI-D MIVEC 140 к.с. (в някои сайтове се води LP - low power) и 177 к.с. на Мицубиши се произвеждат в Япония.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Аз поне не видях да има представяне на нов дизелов двигател за Outlander, явно още е рано, за сега само при ASX. Двете мощности за 2.2DID са от един и същ двигател с различно управление, а на всичко отгоре имат и грешка - 140к.с е 2.0DID а не както са обявили 2.2DID.

 

Миро, сигурен ли си че не се бъркаш с двигателя помпа-дюза на VAG (който също го има в 2 варианта - 140к.с. и 170 к.с.).

Какво пречи и :mitsu-smiley: да са направили същото 2.2 DID в 2 модификации 177 и 140 к.с. - всичко е софтуер тия дни. Почти съм сигурен че четох за двигател нов 2.2 дизел 177к.с. който е японски.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Миро, сигурен ли си че не се бъркаш с двигателя помпа-дюза на VAG (който също го има в 2 варианта - 140к.с. и 170 к.с.).

Какво пречи и :mitsu-smiley: да са направили същото 2.2 DID в 2 модификации 177 и 140 к.с. - всичко е софтуер тия дни. Почти съм сигурен че четох за двигател нов 2.2 дизел 177к.с. който е японски.

Ваговия мото 140 коня е помпа дюза а 170 е комън рейл , ваг се отказаха от системата помпа дюза , може 2.2 да са му пипнали софтуера малко и да е станал 177 коня :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...