Премини към съдържание

Сервиз за оглед в София


Препоръчано мнение

Все още се оглеждам за автомобил и един от вариантите е лансер VII-ма ген.

По-принцип съм от Пловдив и доколкото разбрах най-добрите майстори са точно от там (ойее..).

Но такива коли в града НЕ се продават, следя обявите от 3,4 седмици. и най-близките дестинации досега са 1 обява в костенец, и една в Ямбол...

Във Враца и Монтана както винаги се продава всичко на най-невероятни промоционални цени, но до там нещо не ми се ходи :plane: .

 

Та се замислям да отида на гости на братовчеда и евентуално да се вземе нещо от салон в София.

Бихте ли препоръчали читав сервиз в столицата, някъде, откъдето има добри отзиви и се занимават с коли мицубиши?

 

Предварително благодарим!

Редактирано от emosms
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, дай ми телефона на продавача от Ямбол, аз мога да отида да я видя и да ти кажа в какво състояние е Лансера.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, дай ми телефона на продавача от Ямбол, аз мога да отида да я видя и да ти кажа в какво състояние е Лансера.

Мерси за това, ама май вече е заминал.. :drive:

Видях го в мобилето или друг сайт беше, сега не мога да намеря обявата да видя телефон.

 

Ей сега чак видях, че има цяла тема за сервизи.

Редактирано от emosms
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за това, ама май вече е заминал.. :drive:

Видях го в мобилето или друг сайт беше, сега не мога да намеря обявата да видя телефон.

 

Ей сега чак видях, че има цяла тема за сервизи.

Ако искате, мога аз да го видя..........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако искате, мога аз да го видя..........

Сигурен ли си? Препоръки имаш ли.. :D

 

Гледам за разни оферти в и София, Лансери нема сега, но видях това:

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11262865134633080&f1=details

Не знам дали е с метални колектори, дали може да му се сложи обикновена газова.

 

Сервиз ли имаш?

Редактирано от emosms
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 8 месеца ...

Колеги, използвам темате, за да ви запитам нещо.

С мъжа ми сме се харесали два модела на Спей стар : 1.3 и 1.8 GDI

разгледахме няколко автокъщи в София, повечето коли бяха с чисти двигатели, палеха от раз, купетата запазени, лоста за светлините изтъркан , дръжките на вратите издрани, но обявени за максимум 150 хил.км. това реално ли е?

Търсим човек, който да дойде с нас да погледне някоя кола или да препоръчате сервиз, в който да се отиде.

Модела 1.8 GDI разпространен ли е в България и ма ли части за него, защото повечето обяви са за 1.3.

Смятаме да я караме комбинирано какъв е разхода на гориво?

Благодарим ви предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, използвам темате, за да ви запитам нещо.

С мъжа ми сме се харесали два модела на Спей стар : 1.3 и 1.8 GDI

разгледахме няколко автокъщи в София, повечето коли бяха с чисти двигатели, палеха от раз, купетата запазени, лоста за светлините изтъркан , дръжките на вратите издрани, но обявени за максимум 150 хил.км. това реално ли е?

Търсим човек, който да дойде с нас да погледне някоя кола или да препоръчате сервиз, в който да се отиде.

Модела 1.8 GDI разпространен ли е в България и ма ли части за него, защото повечето обяви са за 1.3.

Смятаме да я караме комбинирано какъв е разхода на гориво?

Благодарим ви предварително.

най- добре платете на автовоз и я закарайте в БС или РОТОЛА , виждал съм да ги карат. Mоже да е скъпо но е най -сигурно ,нямат сметка да ви лъжат

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е точно пък там са най-скарани, особенно пък с GDI-то.....Ама щом сте виждали да ги карат там, може и да се е понаучил някои, знае ли човек.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...