Премини към съдържание

Лоши Новини...


ilian51378

Препоръчано мнение

http://www.autoguide.com/gallery/gallery.php/d/80180-4/2009-mitsu-eclipse-spyder-gt-04.jpg

 

http://www.autoguide.com/auto-news/2010/09/report-mitsubishi-eclipse-galant-may-die-in-2013.html

 

 

Накратко, тази статия ни казва, че Мицубиши най-вероятно ще спре моделите Еклипс и Галант през 2013-та година. В статията се споменава, че тези модели са изостанали от конкурентните такива, а и Мицубиши е във финансова криза и поради тези причини ще концентрира вниманието си към производство на малка икономична кола и на новия Оутландер Спорт и иМИЕВ и ще излезе от пазара на автомобили със среден размер.

 

[source: Autoweek]

Редактирано от tmintov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Че те Галанта го спряха още 2003-та ..:(

Аз следващите генерации изобщо не ги броя за Галанти ..:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Жалко за Еклипса, а за американския Галант така или иначе му беше време да го погребват. Което пък означава, че Мицубиши губи сериозни позиции (не само продажби, но и като имидж, и популярност на марката)на американския пазар - май остават само с Лансера и кросоувърите, т.е. нещо като нишов производител.

 

Че те Галанта го спряха още 2003-та ..:(

Аз следващите генерации изобщо не ги броя за Галанти ..:)

Марине, колкото и да не ги харесваме следващите генерации, без модел в този сегмент на американския пазар си загубен, не случайно там са пуснали тези Галанти, а в Европа (с изключение на Русия) - не. Американец в Колтче не може да се навре, то Лансера за тях си е компактна кола :). Лошото е, че като си пренасочват усилията към малки коли, няма да си подобрят положението в САЩ. Отгоре на всичко, не вярвам, че iMIEV ще постигне някакъв фурор там - изглежда, американците се вълнуват повече от хибридите, а от електромобилите - от Шевролет Волт, Нисан Лийф и очаквания седан на Тесла, които са доста по-големи от базираното на "кей-кар" електрическо Мицубиши.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Накратко, тази статия ни казва, че Мицубиши най-вероятно ще спре моделите Еклипс и Галант през 2013-та година. В статията се споменава, че тези модели са изостанали от конкурентните такива, а и Мицубиши е във финансова криза и поради тези причини ще концентрира вниманието си към производство на малка икономична кола и на новия Оутландер Спорт и иМИЕВ и ще излезе от пазара на автомобили със среден размер.

 

[source: Autoweek]

Въпреки ,че карам и аз :mitsu-smiley:.....не са ми особено симпатични новите им модели(без новото Ево).И Мисля ,че не са се ориентирали добре на Американския пазар ,за разлика от сънародниците им (Хонда,Тойота и Нисан),който пуснаха луксозните Акура,Лексус и Инфинити .

Дано да се възродят с времето и да намерат печеливша стратегия,као цяло.

Редактирано от nikolay vanchev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...