Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

проблем с вибрации


space joro

Препоръчано мнение

Здравейте колеги,карам Спейс Стар 1,3 и от както съм я взел близо година, има едни вибрации в купето когато колага е на свободна, получават се когато мотора позагрее, понякога се усещатат повечко, друг път ги няма. Когато тресе се усеща най-вече при скоростния лост. Ако някои има подобни проблеми ще съм много благодарен да сподели!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз го имам същия проблем.От четири месеца имам колата - ровил съм навсякаде по нея и не можах да открия причината.Много ще се радвам ако някой помогне.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,карам Спейс Стар 1,3 и от както съм я взел близо година, има едни вибрации в купето когато колага е на свободна, получават се когато мотора позагрее, понякога се усещатат повечко, друг път ги няма. Когато тресе се усеща най-вече при скоростния лост. Ако някои има подобни проблеми ще съм много благодарен да сподели!

Проблема може да е от 100 причини,може да е омекнал тампон, може и да е скъсан...........може да е грешно зацепен агр. ремък , може да е и вътре в самия мотор,горивна смес , детонации и т.н.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз започвам да си мисля ,че е от тампоните на двигателя.Каквато и друга от изброените причини да е трябва да даде и други симтоми ( висок разход,ниска мощност,трудно палене,тракане от клапаните и много други),а те липсват.Само вибраций.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Аз започвам да си мисля ,че е от тампоните на двигателя.Каквато и друга от изброените причини да е трябва да даде и други симтоми ( висок разход,ниска мощност,трудно палене,тракане от клапаните и много други),а те липсват.Само вибраций.

Колеги аз имам същия проблем с 1.9 did, открих че е от самообтягащия механизъм на пистовия ремък. На празен ход вибрира и вкарва шум в купето.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...