Премини към съдържание

ПОЛУОСКИ -съвместими ли са следните ?


niko_shyne

Препоръчано мнение

Здравейте!

Дойде ред за смяна на полуоските с каретата.Интересува ме дали стават полуоски за моя галант (4G63 2.0 16V GTI 150к.с. 88-92g) от следните модели -Галант 88-92г 2000кубика само че с 8клапана и Галант 2000кубика 150к.с 93г-96г??

Ако някой знае дали стават и от други двигатели и модели моля споделете?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От първият стават .. Всъщност от цялата серия Е3_ А стават, от вторият не..

Стават също и от Еклипс D22A ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Къде мога да прочета кои галанти са Е3_А(като характеристика) и кои Еклипси са D22A..

Благодаря за инфото:)!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Дойде ред за смяна на полуоските с каретата.Интересува ме дали стават полуоски за моя галант (4G63 2.0 16V GTI 150к.с. 88-92g) от следните модели -Галант 88-92г 2000кубика само че с 8клапана и Галант 2000кубика 150к.с 93г-96г??

Ако някой знае дали стават и от други двигатели и модели моля споделете?

 

Като цяло полуоските са еднакви на Е3_A Галантите. Обаче има разлика при каретата между 8 клапановия и 16 клапановия двигател. Ако си от София, със сигурност дълга полуоска можеш да намериш при Мишата на Ботев.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От първият стават .. Всъщност от цялата серия Е3_ А стават, от вторият не..

Стават също и от Еклипс D22A ..

Марине, а дали имат разлика полуоските на бензинов и дизелов Галант Е3_А?

Питам информативно, щото когато си търсих за моя един моргаджия уж брои шлиците на моята(мострена)полуоска и ми даде уж същата...но се оказаха различни шлиците. И друг моргаджия вече след мерене с шублера (щото имало разлика и във ФИ-то за различните години и мотори :icon_blush: ) най-накрая ми даде вярната полуоска.

Аз съм сменял САМО късата де и то заради скъсан маншон.

Та нека колегата Нико има едно на ум и най-добре да търси със свалена/и полуоски и да сравнява!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Oт Варна съм.Ами то 8 клапановия като са различни каретата значи не ми върши работа.А и те моите тея вътрешните карета са мармалад-Каква е опцията за оправяне,тук във Варна вътрешни карета не продават?

И тоя човек Мишата в някаква морга ли е,ако може някакъв телефон за връзка?

Редактирано от niko_shyne
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Oт Варна съм.Ами то 8 клапановия като са различни каретата значи не ми върши работа.А и те моите тея вътрешните карета са мармалад-Каква е опцията за оправяне,тук във Варна вътрешни карета не продават?

Пробвай в Евро 07...преди повече от година търсих и аз и ми обявиха цена към 110 лв/брой. За сравнение, от друго място за оригинално каре искаха към 400 лв.

Незнам колко са актуални тези цени сега, но дано съм ти малко полезен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Oт Варна съм.Ами то 8 клапановия като са различни каретата значи не ми върши работа.А и те моите тея вътрешните карета са мармалад-Каква е опцията за оправяне,тук във Варна вътрешни карета не продават?

Не ти върши работа, ако вземеш само каре и се мъчиш да го слагаш на твоята полуоска..

Ако вземеш цялата полуоска с двете карета (както си писал в първия пост) става без проблем..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не ти върши работа, ако вземеш само каре и се мъчиш да го слагаш на твоята полуоска..

Ако вземеш цялата полуоска с двете карета (както си писал в първия пост) става без проблем..

Съдейки по моя Галант макар и да са различни - карето няма вадене от полуоската. Направо е като заварено. Благодаря на колегата Мицубиши, че ме посъветва да взема цялата полуоска, защото сигурно вече 6-ти ден щях да съм в сервиза!

Редактирано от miro253
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...