Премини към съдържание

Фейслифт


Vudu

Препоръчано мнение

Здравейте колеги. Имам следния въпрос : Искам да махна ребрата на предната броня (зад рег. номер) и на тяхното място да сложа мрежа, гледах го на снимка и много ми хареса. Я споделете дали тия ребра които искам да срежа имат някакво значение, примерно както при вф пасат, или са сложени там за украса?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имат роля разбира се, насочват въздуха към радиатора. А с тази рабица както го правят голфарите никак не ми харесва на мене лично...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Давай смело :icon_rock: ,и аз така изрязах ребрата и сложих мрежа,никакьв проблем няма с охлаждането,и е по красиво. :icon_peace:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Все още не съм я почнал, и нещо не мога да се ориентирам как да ви покажа модела по който искам да работя.. Айде светнете ме и всички ще са доволни :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Страшен сайт има и за Mitsubishi Eklips, Padjero че и за Karizma, да не говорим за Lanser :icon_doh:

 

P.S. - Чувствам се прекаран - няма за Mitsubishi Vagon или поне Kolt :mad:

Редактирано от milenjs
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, правят всичко по поръчка.Просто се обади и питай. :mitsu-smiley:

Редактирано от Emil Dimitrov
Колега използвайте препинателни знаци и главни букви в началото на изреченията си.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То въпроса не е в това да я поръчам бронята :) моята работа е нещо невинно и неангажиращо, с което мога да се справя с лекота :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...