Премини към съдържание

Отчаян съм ;(


Препоръчано мнение

Колеги МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ !!!! Моята малка бяла стрела от няколко месеца насам ми къса сърцето ;( До сега се държа повече от перфектно но всичко приключи .... Карам си, карам си и хоп... гасне в движение... ако не изгасне ще забие предницата (дави се някак..) Обрищил съм де що има майстор из Шумен но всички дигат раменете.. Така.. сменил съм бубина на делкото, комутатор, бензинова помпа и филтър...и пак няма и няма. Когато изгасне колата едно реле зад CD-то започва да щрака за няколко секунди. Изчаквам няколко минути, паля карам малко и пак гасне. Пробвал съм две други делка и 5 компютъра от същия модел но разлика няма. Ако някой си има на идея какво може да се случва с тази кола нека сподели МОЛЯ ВИ !!

Редактирано от tmintov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако не се лъжа, релето зад цд-то е релето за помпата.. Може проблема да е в него... Отслабнали пластинки, нагорели контакти - съмнително, ама знае ли човек....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На диагностика ходил ли си да видят дали има регистрирани грешки в ЕКУ-то? Чек-енджин иконата светва ли ти?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

. Когато изгасне колата едно реле зад CD-то започва да щрака за няколко секунди. Изчаквам няколко минути, паля карам малко и пак гасне.

Сигурно имаш някоя студена спойка в релето..

Сваляй го и го презапои, или пробвай с друго реле..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Катализатор нямам, махнах го миналата есен. Лампата на чек енджина не е светвала никога. Има само 1 комп за диагностика на ЕКУ-то тука, ама собственика му не знае колко уши има на главата си... уш не показва грешки, но само 1 господ знае.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Катализатор нямам, махнах го миналата есен. Лампата на чек енджина не е светвала никога. Има само 1 комп за диагностика на ЕКУ-то тука, ама собственика му не знае колко уши има на главата си... уш не показва грешки, но само 1 господ знае.

Имах подобен проблем с един по-стар модел.Най изненадващо проблема се оказа суха спойка в платката на алармата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ !!!! Моята малка бяла стрела от няколко месеца насам ми къса сърцето ;( До сега се държа повече от перфектно но всичко приключи .... Карам си, карам си и хоп... гасне в движение... ако не изгасне ще забие предницата (дави се някак..) Обрищил съм де що има майстор из Шумен но всички дигат раменете.. Така.. сменил съм бубина на делкото, комутатор, бензинова помпа и филтър...и пак няма и няма. Когато изгасне колата едно реле зад CD-то започва да щрака за няколко секунди. Изчаквам няколко минути, паля карам малко и пак гасне. Пробвал съм две други делка и 5 компютъра от същия модел но разлика няма. Ако някой си има на идея какво може да се случва с тази кола нека сподели МОЛЯ ВИ !!

колега и аз имам са6тия проблем но изолирах релето зад CD-то и сега само на газ карам, о6те немога да намеря маистор за да каже какво е. Ако е на газ пробваи

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нямам газ Васко :(

намен като карах и изжеднаж никакви токове няма6е. Изолирах релето отзаде зат таблото и стана поне на газ да се движи, ина4е горе6е бу6он ватре а от големите от пред бу6они ги топе6е и няма6е зареждане

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Работата упря до делко... е ся се връщам от качествен елкон... тоя комутатор дето го вадихме външен загрява, даже сега тотално испуши....и така, ако някой предлага делко нека сподели :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...