Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Проблем с борд компютъра


Препоръчано мнение

Здравейте , имам Mitsubishi-Space Star 1,9 Di-D 2004г. от една година . Скоро след като купих колата ми угасна екрана на борд компютъра , сега свети само на малки точици и пиксели . Не мога да ползвам нищо освен касетофона и то само слушаш , без да превърташ касетата , да не говорим че нямам CD и NAVI , както и радио . Ходих в Ratola - Пловдив , чаках няколко месеца да го оправят , като ме увериха че са го пращали в София , но без резултат .Сега си търся втора употреба !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте , имам Mitsubishi-Space Star 1,9 Di-D 2004г. от една година . Скоро след като купих колата ми угасна екрана на борд компютъра , сега свети само на малки точици и пиксели . Не мога да ползвам нищо освен касетофона и то само слушаш , без да превърташ касетата , да не говорим че нямам CD и NAVI , както и радио . Ходих в Ratola - Пловдив , чаках няколко месеца да го оправят , като ме увериха че са го пращали в София , но без резултат .Сега си търся втора употреба !

Защо не си отишъл при Милен след като си бил в Пловдив.Моят той го оправи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защо не си отишъл при Милен след като си бил в Пловдив.Моят той го оправи.

Ако знаех за Милен , сигурно щях да отида , благодаря за информацията . Пак ще пиша след като се срещна с Милен .

Редактирано от ilia_67
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте , имам Mitsubishi-Space Star 1,9 Di-D 2004г. от една година . Скоро след като купих колата ми угасна екрана на борд компютъра , сега свети само на малки точици и пиксели . Не мога да ползвам нищо освен касетофона и то само слушаш , без да превърташ касетата , да не говорим че нямам CD и NAVI , както и радио . Ходих в Ratola - Пловдив , чаках няколко месеца да го оправят , като ме увериха че са го пращали в София , но без резултат .Сега си търся втора употреба !

ПРоблема ти е в пиновете на дисплея спрямо екрана, не дават контакт.......като натиснеш долната част на дисплея ,заработва ли както трябва?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здр.колеги , натисках дисплея отдолу , отгоре , никакъв ефект , много се съмнявам че ще се оправи . Тука може да видите една обява със същото табло и да добиете представа , за тези които не знаят за какво точно става дума .

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11272172727479447&f1=details

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Защо не си отишъл при Милен след като си бил в Пловдив.Моят той го оправи.

 

Колега, да ми кажеш къде се намира Милен, за да ида и аз да си направя моя

Редактирано от rosko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колега да ми кажеш каде се намипа Милен зада ида и аз да си напражиа моиа

Здр. колега , профила на Милен във форума е: Milen_z 0889755500 . Не съм се срещал с него , свързахме се тука във форума и разбрах че няма да може да се оправи , затова си търся втора употреба ! Успех !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В момента имам един такъв при мен за ремонт....Човека си е купил нов дисплей, та ще си поиграя със стария. Ако се получи.... ще свиркам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В момента имам един такъв при мен за ремонт....Човека си е купил нов дисплей, та ще си поиграя със стария. Ако се получи.... ще свиркам.

:) Разбрах , дано да се получи :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...