Премини към съдържание

Въпрос относно ветробрани за Галант


Препоръчано мнение

Здравейте колеги, след като попадам няколко пъти на теми относно ветробраните на страничните стъкла стигнах до извода, че е крайно удобна тази глезотия. Свързах се с ф-ма Кало Комерс, която предлага 2 вида такива, едните са немски- CLIM AIR които са съвместими с Галант EA0 4 врати модели от януари 1997 г. и Галант EA0 пет врати модели от 1997 г. насам / от тях нямат наличности/ и другите са полски "НЕКО" които предлагат само за модели EA0 пет врати от 1997г. насам. Въпросът ми е някой има ли представа дали са съвместими тези за комбито със тези за седана, за да знам дали да си взимам :) Благодаря предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

Колега, сподели някакво мнение как стоят ветробраните, че и аз сам се навил да си взема! Колко струват и от къде си ги поръчал? Поздрави :icon_hmm:

Редактирано от valboss
Числа, вместо букви
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Колега, сподели някакво мнение как стоят ветробраните, че и аз сам се навил да си взема! Колко струват и от къде си ги поръчал? Поздрави :icon_hmm:

Разликата в цената за 4 бр и за два бр не е голяма аз съм си взел на НЕКО защото тогава не намерих от другите.Но се задоволих и с тези .Страхотна работа вършат аз ги ползвам от 2 год.На другата фирма са по-широки .Като на аватара ми.Аз си ги поръчах в един магазин в Горубляне.Като идваш от цариградско (отклоняваш се при метро)и минаваш между всички автокъщи в посока г-ляне(преди да стигнеш светофара на у- образното крастовище) има след тях автомивка в ляво и след нея магазин за авто аксесоари.Мисля че платих тогава 90 лв за четирите.Ще се радвам ако съм ти помогнал.Поздрави :)

Редактирано от МИХТИ
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Поръчах ги. Благодаря за съдействието :)

 

Погледни тук: http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=15021

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...