Премини към съдържание

проблем с картера


Препоръчано мнение

1300 куб. см двигател с 16 клапана има само на колтовете между 2000 и 2003-та година. Вероятно става дума за 1.3 12 клапана 75 к.с. ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много трудно ще се съгласи някой да ти продаде само картера, освен ако не е блокирал двигателя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако не е фрапиращо разпран, ами просто е спукан, може да се завари принципно...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Емо има колт 1.3 16в 92-96година :)

 

Според мен си в сериозна заблуда. На мицубиши колт 1.3 16 клапана мотор се монтира за първи път на 5-та генерация след 2000-та година. Мотора е 82 к.с. На по новите се монтират вече и с мивек. На колт IV и V до 2000-та година се монтира 4Г13 12 клапана 75 к.с.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Колеги и аз имам сьщия проблем,изгнил капак на картера и трябва да го сменя. Пратиха ми един от София, но не стана. Трябва да го сменя, че жена ми кара колта и ще го удари някъде в някоя дупка и замина двигатела за нула бройки. Докато види лампата, докато изключи мотора............1.3 12 вентила,98 пишете ако някой може да помогне............

Редактирано от Emil Dimitrov
Пишете по-грамотно! Използвайте препинателни знаци!
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Единствено по автоморги според мене. Имам приятел с същият проблем, но и в моргите са рядкост тези колтове :( Аз лично съм си купувал доста части от автоморга с. Каменар, но моят Колт е по стар . Колегата Емо е от варна ако може да провери :) Ако има и аз бих взел един :) :):) :icon_censored:

Редактирано от skaliente
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...