Премини към съдържание

Фарове


Препоръчано мнение

Ми по-лесно е Роска. Иначе много мирише. :D И това с десния волан още не мога да го разбера. Според мен е абсолютно недопустимо да се карат такива коли. Било се свиквало лесно - ми те хората учат и мечките да карат колело ама карат само в цирка да вземем да ги пуснем и тях по тротоарите и градинките при децата. Може да се свиква, но никой не може да ме убеди, че като изпреварва има добра видимост с някакви си там огледала освен на десен завой, но то пък там е забранено изпреварването. Моето мнение е че такива коли не трябва да се регистрират докато не минат през някои майстори дето знаят как да преместят шофьора от ляво и то май става безсмислено да си купуваш такава кола. Ама само си дрънкам, а той кервана с десен волан си върви.

Абсолютно, аз съм "ЗА" с двете ръце, само колегите, дето се вихрят на британския пазар да не ми се сърдят много :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стига с тия англичанки.. ми японките? Защо всички свързвате десен волан с Англия (може би защото първо минават от там защото никой нормален няма да си внесе кола директно от Япония.. а англичаните го правят)? Тук има и един момент че някой коли ги няма с ляв волан и следващия момент че в БГ всичко е възможно .. Не само да се обърне волана на кола, която до скоро е обявявана, че неможе или супер трудно ... не само да се смени бърза рейка с нормална и да обясняваш че няма разлиак... ми и да си смениш фаровете само за регистрацията и после да си сложиш пак оригиналните. И още една тема за фарове.. за умниците дето си наслагаха ксенони на нормалните фарове (без лупи, стандартни рефлектори и т.н.) най-вероятно сега дават мение и по такива теми как се заслепиавало, а те са в пъти по-зле.

П.С. Законите за забрана на десен волан не минаха на няколко пъти .. навярно няма и да минат, така че за сега мястото на волана остава без значение и може само да се флооди по форумите и на маса за това правилно ли е или не :)

Редактирано от zexer
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами ние това си правим постоянно /за съжаление не само за колите с десен волан/. Аз негодувам срещу малоумниците, които го разрешават това, защото и без това по пътищата ни е война по най-различни причини и измислят какви ли не безсмислени акций само и само да напишат купища с актове и глоби и след това положението си остава. Аз не знам каква е статистиката за ПТП-та с участието на коли с десен волан, но мисля, че такава кола пусната на пътя си е доста добра предпоставка та ако ще и Шумахер да я кара. Възмущавам се, защото си возя децата както повечето от вас предполагам и такива теми като на колегата за фарове на заем, под наем или нещо подобно да ме извинява, но се дразня и то много. Колите с десен волан всички знаем колко по-еФтино струват от тези с ляв, ама като не можеш да си позволиш да си купиш нормална кола или да си обърнеш волана /което ако не е ВР4 според мен си е пълна безсмислица/ как ще си позволиш да я поддържаш, А? Тя поддръжката си е все толкова или по стар БГ обичай "Бос ще ходиш ама търговски ще стъпваш" и к`во ще живееш само заради купчина ламарина и то с ДЕСЕН ВОЛАН щото е на далавера. Колега извини ме за острия тон, но пак казвам темата ме дразни. Айде, че май и аз се олях. Хубав ден.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...