Премини към съдържание

Смяна на ангренажен ремък на Спейс Стар - Къде в София?


Препоръчано мнение

При Пламен (DJ Tymbi) пиши му на лични. Местоположението му е в Лозенец. Той ще ти предложи всякакви варианти да си купиш частите и само да ти ги смени, а може просто да му оставиш колата и да си я вземеш готова (това ти го препоръчвам, че поне ще ти сложи качествени ремъци и ролки)- разбира си от работата. Добре дошъл в отбора и много безаварийни километри.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При Пламен (DJ Tymbi) пиши му на лични. Местоположението му е в Лозенец. Той ще ти предложи всякакви варианти да си купиш частите и само да ти ги смени, а може просто да му оставиш колата и да си я вземеш готова (това ти го препоръчвам, че поне ще ти сложи качествени ремъци и ролки)- разбира си от работата. Добре дошъл в отбора и много безаварийни километри.

След проведен разговор с Пламен се оказа, че най-близката дата е след 2 седмици, което не ме устройва. Имам запазен час за тази сряда в друг сервиз. Благодаря за отзивчивостта.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

След проведен разговор с Пламен се оказа, че най-близката дата е след 2 седмици, което не ме устройва. Имам запазен час за тази сряда в друг сервиз. Благодаря за отзивчивостта.

 

Пусни после отзиви и цени за другия сервиз и кой е той. Мисля, че ще е полезна информация за колегите с тази кола. :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако все пак имаш възможност ти препоръчвам да бързаш бавно. Че после боли...

То ако скъсам ангренажа пак ще боли ;) Отзиви за сервиза след 2 дни. Цените за смяна на ангренаж и ролка в София варират от 90 до 120 лв. за Спейс Стар(проверено в около 5 сервиза)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

След проведен разговор с Пламен се оказа, че най-близката дата е след 2 седмици, което не ме устройва. Имам запазен час за тази сряда в друг сервиз. Благодаря за отзивчивостта.

Ами....................за съжаление...........освен това , подготвяме Паджерото за много важно състезание в Германия, ще го дават и по БТВ и CNN...............

Ето малко снимки тук:

Редактирано от DJ Tymbi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ремъка е сменен! Оказа се, че предишния път като е сменян(в Италия) са го изместили спрямо маркерите с 2 зъба и е бил досега така! Това до колко може да е причинило щети по колата??? В момента върви повече, но работи все така добре!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами....................за съжаление...........освен това , подготвяме Паджерото за много важно състезание в Германия, ще го дават и по БТВ и CNN...............

Ето малко снимки тук:

Ако си подготвял този джип за Саксония- едно голямо БРАВО!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако си подготвял този джип за Саксония- едно голямо БРАВО!

Да, аз го подготвях.................имах съмнение че не върви както трябва, на няколко пъти го сваляхме от платформата да го тестваме, но нямаше подходящ терен,защото винаги ми хрумваше нещо в последния момент ......................Иво вчера каза по тел-а че вървял като бесен на пресечен терен ..................

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...