Премини към съдържание

Проблем с признаване на щета в Армеец


Препоръчано мнение

Здравейте, имам следния проблем.

Преди над половин година някой надра Лансера на родителите ми. Първа го забелязва майка ми-плътна черта от задниа до предния калник (4 детайла). Обажда се на мобилна група-отказват да дойдат. Обажда се на полицията - отказват да регистрират събитието под предлог че това е работа на застрахователя. Караме колата в Армеец и се оказва че за над 3 детайла искат задължително служебна бележка от полицията и ни отказват да възстановят щетата. Пускахме молба до началника на районното да ни издадат служената бележка евентуално със задна дата (с малко връзки) - издадоха ( но не помня дали е със задна дата). Изкарахме разпечатка от телефона където е отразено обаждането до районното управление. Смятате ли, че сега ще признаят щетата, защото повечето вещи хора казват "дано сега я признаят" , което ме кара да си мисля че има вариант и да не я признаят, което за мен ще е напълно незаконно.Въпреки това в БГ абсурдите са на всеки ъгъл и ми се ще да знам какви са ни шансовете. Също така и евентуално какво още мога да направя по въпроса за да няма повече откази.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще ти я признаят, но по полица трябва да заведеш щетата до 24 часа след настъпването и... т.е. могат да се заядат по тази линия...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 7 месеца ...

Да попитам в темата на колегата, колко време горе-долу след завеждане на щета Армеец изчисляват сумата по екпертна оценка и изплащат?

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам в темата на колегата, колко време горе-долу след завеждане на щета Армеец изчисляват сумата по екпертна оценка и изплащат?

 

Според моят опит - 2 седмици. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според моят опит - 2 седмици. :)

 

Значи още една остана до понеделник...А тогава парите направо или ще чуя окончателната сума само?

Редактирано от Светла
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре е, да ти мине щетата през доверен сервиз.

Тогава не виждаш пари, но ти правят колата докато стане и ти хареса на теб...

Е, трябва си и малко късмет с местните застрахователи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре е, да ти мине щетата през доверен сервиз.

Тогава не виждаш пари, но ти правят колата докато стане и ти хареса на теб...

Е, трябва си и малко късмет с местните застрахователи.

 

 

Не е до късмет, връзки и т.н. Гледат се годините -до 12, тук съм добре, ама и застрахователната премия да е над 475лв. А аз с многото отстъпки съм с 30 лв. надолу. Пък и като разбрах доверените сервизи във Враца, не съжалявам.

.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи още една остана до понеделник...А тогава парите направо или ще чуя окончателната сума само?

Взимаш си паричките. :)

Но може и да не стане в този срок де...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...