Премини към съдържание

PowerJet ГИ


Nickky

Препоръчано мнение

Здравейте, днес ходих до един газ сервиз, който се намира в София, в локалното на околовръстното, на 200м след светофара на Сименовско шосе - посока младост, да питам за газов инжекцион на Галанта ми 4G63. Та човека ми каза скъп вариант Lovato 1700~1800лв и евтин - PowerJet 1100лв. Мисля, че това е сервиза на Армянови (видях го във форума, ама не съм сигурен). Някой има ли информация за този сервиз и този ГИ "PowerJet". Lovato-то ми идва малко скъпо.

Благодаря.

Редактирано от Nickky
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз, като отскорошен собственик на галант 2ка бензин, търся инфо за газификация.

И аз бях на същото място и говорих със същият човек и се интересувам от същото - мнения за тази газ и (по-важното) мнения за този майстор!

 

Все още събирам мнения и инфо, но няма как да събера пари за ловато (1700-1800лв)!

 

Ще съм благодарен ако някой даде повече светлина по въпроса!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, че не отварям нова тема, но това което искам да попитам касае и колегите търсещи мнение за газов инжекцион.

 

Моят въпрос е следния:

Внасят ли се LPI втора употреба и дали е удачно поставянето на такава газова инсталация на автомобил ? В крайна сметка цената от около 3000 лв. за нов LPI е безбожно скъпо удовоствие.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, че не отварям нова тема, но това което искам да попитам касае и колегите търсещи мнение за газов инжекцион.

 

Моят въпрос е следния:

Внасят ли се LPI втора употреба и дали е удачно поставянето на такава газова инсталация на автомобил ? В крайна сметка цената от около 3000 лв. за нов LPI е безбожно скъпо удовоствие.

Не знам дали се внасят вт. ръка ,но поставянето му не е проблем на всяка кола ако АГУ-то е предназначена за конкретния модел коли................моята ако я сваля и монтирам на твоята , ще е безпроблемно ...........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,Галанта го карах година и половина с PowerJet и бях много доволен като двигателя беше 2500, V6 после я продадох и нямам инфо :icon_blush: .

:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги. Сложих си PowerJet при Армянов и съм много доволен. Монтажа е направен страхотно, настройките не ги оцелили от първия път, ама това не ми е проблем, защото една от основните причини беше именно, че има free software и кабел за PowerJet-a. Настройването е много лесно, става в реално време (докато си караш) и има всичко необходимо. Та със сегашните настройки, които направихме, колата върви перфектно на ниските и средни обороти, остава ми само да я изпъна на магистралата с 180 и да довърша настройката :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...