Премини към съдържание

няма мощност на ниски обороти


gogo1007

Препоръчано мнение

оборотите играят и няма мощност на ниски обороти.

все едно някоя свещ прекъсва.

смених два комплекта свещи но все тая.

като подадеш газ започва да дави и тогава поема.

carisma 1.6 4g92

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

започна да го прави при топъл двигател.

обучих компютъра но още при обучението забелязах

че оборотие са много нестабилни и

след това двигателя продължи да се държи по същия начин.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз да попитам за оборотите! Когато се запали колко оборота трябва да са.Когато е загрята и двигателят е в нормите по температура, колко трябва да показва оборотомера.И когато е на смукач.При мен се получава следното, като запаля оборотомера отива на 2000.После пада под 1000.А когато е загрята отива към 200-300.Какви са нормалните обороти при различните режими на работа на двигателя 4G92 1.6 90ph. MPI впръскване.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз да попитам за оборотите! Когато се запали колко оборота трябва да са.Когато е загрята и двигателят е в нормите по температура, колко трябва да показва оборотомера.И когато е на смукач.При мен се получава следното, като запаля оборотомера отива на 2000.После пада под 1000.А когато е загрята отива към 200-300.Какви са нормалните обороти при различните режими на работа на двигателя 4G92 1.6 90ph. MPI впръскване.

и аз го имах този проблем и се оказа в това проблема http://danijetta.snimka.bg/other/mitsubishi-evo-iv.487226.18046601 ако не ти е ясно ми пиши на л.с

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

и аз го имах този проблем и се оказа в това проблема http://danijetta.snimka.bg/other/mitsubishi-evo-iv.487226.18046601 ако не ти е ясно ми пиши на л.с

Здравей.И при мен е така и затова ми е интересно реши ли го проблема и как точно.Тази платка каква е ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

приятели моя проблем го реших.

едната от бобините ми прекъсваше

намерих една втора употреба и

сега отново карам (самолет).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...