Премини към съдържание

Честита победа!


Препоръчано мнение

Честита победа на ЛЕВСКИ!!! Дано и на 1/4 финалите да се справим така добре, както и до сега! Съжалявам ако темата не е за тук.... :icon_angel: Айде и САМО ЛЕВСКИ!!! :) :drinks: ( Пък който не им е привърженик да не се сърди, защото всеки си има право на мнение) :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Винаги ми е било интересно защо хората се вълнуват толкова при футболен мач, а не при първенство по плуване, да речем :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Винаги ми е било интересно защо хората се вълнуват толкова при футболен мач, а не при първенство по плуване, да речем :)
.... или европейско първенство по шах-бокс /българин е шампиона/ :icon_doh: :icon_thumbup:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.... или европейско първенство по шах-бокс /българин е шампиона/ :icon_doh: :icon_thumbup:

Интересен спорт. Спорт, в който нямаме "Сила vs. Ум", а имаме "Сила ft. Ум" :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен :icon_thumbup: Винаги има място за поздрави когато българи постигат успехи. А относно това кой от какво се вълнува, аз пък например не мога да разбера как може толкова много хора да се вълнуват като чуят чалга ритми, но кой от каквото иска да се вълнува важното е да има положителни емоции :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм твърдо против чалгата- анти-музика!!! А иначе според мен жребият не е лош, по-добре отколото със Зенит! :icon_thumbup: :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде честито и от мен.Темата не е за тук ама все пак сме българи, пък и САМО ЦСКА! Но най-вече Фен Клуб Митсубиши България :mitsu-smiley: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честита победа на Левски :icon_clap: , заслужиха си го с тази игра. Аз съм "цесекар" :first: , но да си призная се радвах най-чистосърдечно :D . Още веднъж честито :icon_thumbup: и дано да успеят да преминат през Шалке, стискам палци :icon_thumbup: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...