Премини към съдържание

Увеличаване на автопарка !


ipj

Препоръчано мнение

Днес най после успях да си регистрирам ..... втория Галант, отдавна се оглеждам и накрая си харесах. Иначе май и аз като Данчо последвах максимата ЗА ДВАТА ГАЛАНТА :))))).Та автомобила не е първа младост 97 г. 2.0 мотор , комби със климатроник и автопилот . За сега е добре но има още доста неща да се сменят за да съм спокоен и да мога да си го юркам както аз знам :))))))

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами, честито! Със здраве да си го караш! Качи някоя, друга снимка! :)

И това ще стане тия дни, но първо да го стегна за каране, че не карам докато всичко не е на 6 , а и си имам още 2 така,че .. има кво да се кара.

ПП И благодаря за пожеланието :)

Редактирано от ipj
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей на това се казва пост!

То като е имал човек два Галанта - и 3 цвички да си купи - все ще му стягат по мазолите - и пак ще си купи втори Галант.....

 

Йонко, жив и здрав да си, каквото и да правиш, все ще си Галантен :-)

Желая ти много радост с новата придобивка!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес най после успях да си регистрирам ..... втория Галант

Честито и тук, и добре дошъл в сектата... :lol:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и тук, и добре дошъл в сектата... :lol:

 

Ами то като си ме тегли отвътре ....... няма спасение кво да се прави , е има да се поналеят малко парички , но цената и беше добра и се надявам да е много послушна и да търпи по -дълго карането ми :)

Редактирано от ipj
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами то като си ме тегли отвътре ....... няма спасение кво да се прави , е има да се поналеят малко парички , но цената и беше добра и се надявам да е много послушна и да търпи по -дълго карането ми :)

 

 

Честито и от мен. Още един колекционер :) Какво ви става, бе хора? А на тебе точно, Йонко ще ти дърпам ушите, ама ти си знаеш защо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен. Още един колекционер :) Какво ви става, бе хора? А на тебе точно, Йонко ще ти дърпам ушите, ама ти си знаеш защо.

Амиии знам, ама ..... някой ден ще си взема нещо по-истинско ..... сещаш се :))))

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...