Премини към съдържание

Молба За Съдействие.


Piroman

Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

 

Искам да попитам някой гледал ли е тази обява и виждал ли е този автомобил на живо:

http://www.cars.bg/u45220

 

Понеже живея в София и в момента не мога да отида до там само за един оглед, бих искал да помоля някой колега от региона, ако не му представлява трудност, да мине да види състоянието на автомобила. Ще му бъда много благодарен, при евентуална покупка ще има и почерпка. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега колата сигурно е добра, но много скъпа. Аз преди 3-4 месеца си купих същата като мотор, цвят, пак с алуминиеви джанти и т.н. даже беше регистрирана и с какско и я купих за 6000 лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колата важи! Ако си наистина мераклия, намери начин да я разгледаш. Да, скъпичка е, но пък ако всичко по нея е здраво и даваш пари само за бензин, масло, винетки, ГО и данък в продължение на години, просто ще си супер.

Навремето така купих Астра от Австрия, като цената й беше 25% по-висока от средната на пазара. Всички ми казваха - бее, много скъпо си я взел бе, те са по-евтини. Добре. До този момент (6 г. и 4 мес.) дали съм дал и 300 лева за части. Три пъти сменях ангр. ремък и 1 път ролка (не слагам гуми и акумулатор). Само 101 лева ми беше ролката и 51 лева за лагери на динамото...

Не знам защо, но тази кола (Митсу-то) ми вдъхва голямо доверие. Погледни че никъде няма разместени фуги и разстоянието между детайлите е еднакво, джантите са чудесни, никъде не жулвана... Не знам

Редактирано от Andy Van Der Drift
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

 

Искам да попитам някой гледал ли е тази обява и виждал ли е този автомобил на живо:

http://www.cars.bg/u45220

 

Понеже живея в София и в момента не мога да отида до там само за един оглед, бих искал да помоля някой колега от региона, ако не му представлява трудност, да мине да види състоянието на автомобила. Ще му бъда много благодарен, при евентуална покупка ще има и почерпка. :)

 

 

Колега лично мое мнение:Но тази кола наистина е доста скъпичка....А и не знам точно каква си търсиш???Давам ти ориентировъчен пример за хубава кола:

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=15032

Това е колата на колегата"Mitsubishi",която мисля че е доста добра инвестиция за тези пари за който се дава този Галант 2.0...

Редактирано от dyff
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Следя обявите на колегата „Mitsubishi“, но за съжаление в момента няма това, което търся – а именно 2.0,ръчка, сив металик и година 2000+.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еми така и така темата която си отворил е с молба за съдействие. Освен да помолиш колегата да ти търси такава.

Защото си мисля, че е доста в час и знае какво и къде да търси. Не бързай, че нали знаеш за бързата работа...

А пък ако вече ти се иска да се качваш и да караш... Ти си решаваш, аз от 3 години си мечтая за такава. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...