Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Chek Engine


tzenov

Препоръчано мнение

Здравейте,докато си карах в задръстването забелязах,че ми свети лампата chek engine.Колата ми е на 24000км. лансер 2.4gts с ангренажна верига.Утре ще ходя в сервиз,но не ме свърта.Та ако можете да споделите няколко причини от които да е проблема,ще съм Ви благодарен.

 

Не се шашкай, от студа е най-вероятно. Когато във Варна паднаха температурите под -10 градуса с моята кола се случи същото, казаха ми, че това си е съвсем в реда на нещата при такива екстремни условия. После сама си угасна индикацията.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е хаиде стига бе......Как ще светне лампа без проблем при -10. А ако стане -25 какво правите. То най-вероятно на компютъра ще му излезнат крака и ще иде някъде на топло.....Ех тез официални сервизи бе, имат проблем явно тези коли и никои не казва, защото проблема трябва и да се оправи.....Ама това вече им е извън възможностите....

Я около Пловдив ако има някой с подобен проблем с тази лампа, да ме навести да видим какво става. Неможе да свети без причина, няма начин.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е хаиде стига бе......Как ще светне лампа без проблем при -10. А ако стане -25 какво правите. То най-вероятно на компютъра ще му излезнат крака и ще иде някъде на топло.....Ех тез официални сервизи бе, имат проблем явно тези коли и никои не казва, защото проблема трябва и да се оправи.....Ама това вече им е извън възможностите....

Я около Пловдив ако има някой с подобен проблем с тази лампа, да ме навести да видим какво става. Неможе да свети без причина, няма начин.

:lol: :hysterical:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е хаиде стига бе......Как ще светне лампа без проблем при -10. А ако стане -25 какво правите. То най-вероятно на компютъра ще му излезнат крака и ще иде някъде на топло.....Ех тез официални сервизи бе, имат проблем явно тези коли и никои не казва, защото проблема трябва и да се оправи.....Ама това вече им е извън възможностите....

Я около Пловдив ако има някой с подобен проблем с тази лампа, да ме навести да видим какво става. Неможе да свети без причина, няма начин.

 

Ако трябва да съм точен, моята светна при -22 рано сутринта. По-късно през деня след като я запалих повторно угасна и затова ми се стори, че има логика в това обяснение. Компютъра пази ли LOG за всеки проблем?

 

P.S. Другата седмица имам път към Пловдив, ако съм с нея като нищо ще се възползвам от предложението ти.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако трябва да съм точен, моята светна при -22 рано сутринта. По-късно през деня след като я запалих повторно угасна и затова ми се стори, че има логика в това обяснение. Компютъра пази ли LOG за всеки проблем?

 

P.S. Другата седмица имам път към Пловдив, ако съм с нея като нищо ще се възползвам от предложението ти.

 

 

Ако някои маистор не е затрил грешката през диагностичен уред, ще пази инфо за нея.....Заповядай ако имаш време, звънкаш едно телефонче (в профила ми го има) и ще се уговорим как да се намерим.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Вече почти месец (1600км.) от както ми изчистиха грешката и нямам ядове:D.Сипвам бензин само от ЕКО 100-октанов и два-три пъти 95 обикновен(по-навик):icon_censored:.Колата си върви:plane: идеално(да чукам на дърво) и нямам никакво намерение да сменям софта.Много хора ме посъветваха да не го пипам,но и много ми казаха,че японските коли независимо от марката са капризнички на нашите горива.За това як бензин и мнооого газззз!:drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...