Премини към съдържание

Автоаларма за Галант, каква?


Mirama

Препоръчано мнение

Помпите на съединителя - познава се дали са за ремонт по цвета на спир. течност......ако тя е черна, то има вероятност да имате проблеми, но това е много разтегливо понятие,тъй като те може да си изкарат още много време преди да изпуснат.....

Даже е по разтегливо, отколкото си мислиш....Аз понеже имам помпи и чакам моите да изпуснат та да ги сменя, чакам вече четвърта година...

Маслото е вече по черно от НЕГРОЛ обаче държат пущините... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Той Пламен не чете, че съм дал две цени - шеговита и такава около 600 лв. за първоначално обслужване. Иначе за мен вероятноста помпите да са позаминали е към 90%, същото се отнася до шарнирите на правите носачи, вече е въпрос на късмет как са външните накрайници на рейката. Ама това са бели кахъри, вземете суха храна за два дни, дебели дрехи и газова бутилка, пък тръгвайте за София... Хихи, пак се опитах да се пошегувам.

Редактирано от SLX
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

demon777, да, благодаря, гледах такъв тип но в английски сайт....цената беше с около 100лв по-евтина. )

Сега това не ми е на първо четене. )))

Редактирано от Mirama
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колежке, би ли споделила какъв точно Галант сте си купили и за какви пари? Ако цената е под 5000 лв, твърде вероятно е да излязат и други "подводни камъни" освен гумите. :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Понеже темата започна за аларма, а и колежката с Галанта е от Плевен, препоръчвам на колежката да иде в център "Тояга" (срещу колопистата), да си избере аларма там и да й я монтират момчетата, за да си няма грижи за това в бъдеще. Както направих аз и си карам до ден днешен без ядове от алармата. Пък и управителя на центъра също е с Галант (даже два), та ще може да обмени информация за марката "от първа ръка", дето се вика.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колежке, би ли споделила какъв точно Галант сте си купили и за какви пари? Ако цената е под 5000 лв, твърде вероятно е да излязат и други "подводни камъни" освен гумите. :icon_dance:

 

Хехе, цената му е точно 5хил (по-скъпият го бяха купили само преди 2дни), но вече ми писна от обикаляне и реших да рискуваме. Не очаквам чудеса естествено, особено пък за тази цена.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Понеже темата започна за аларма, а и колежката с Галанта е от Плевен, препоръчвам на колежката да иде в център "Тояга" (срещу колопистата), да си избере аларма там и да й я монтират момчетата, за да си няма грижи за това в бъдеще. Както направих аз и си карам до ден днешен без ядове от алармата. Пък и управителя на центъра също е с Галант (даже два), та ще може да обмени информация за марката "от първа ръка", дето се вика.

Аа, знам ги момчетата там. Работят безупречно, силно ги препоръчвам и аз братлетата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

наката, ок, мерси много за препоръката за алармата, ще посетим сервиза там за нея. ))) но първо трябва да оправим другите неща. ))))

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мога да ти дам телефон на човек за аларама в Плевен - на мен ми сложи Варан - доживотна гаранция, алармата е добра и не е скъпа. Ако искаш кажи ще ти пратя телефона на лично за да не излезе, че правя реклама. Той слага и всякакви допълнителни модули за затваряне на елстъкла, за запалване и гасене автоматично на фарове и т.н.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...